Skocz do zawartości

Do czego służy dokładnie Subaru w zimie :)


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No co nikt nie chcę oglądać.

 

O, przepraszam - jako osoba, ktora zajrzala pod link na stronie nlog.org/view.php?user=cienx, okreslenie "nikt" traktuje jako obrazliwe i zadam oficjalnych przeprosin, na pismie, z 5 pieczatkami, znaczkami skarbowymi za 3485734957394573948573 PLN i odciskiem buta dozorczyni z bloku Leszka, ktory postanowil mnie tak podle obrazic :twisted:.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, przepraszam - jako osoba, ktora zajrzala pod link na stronie nlog.org/view.php?user=cienx, okreslenie "nikt" traktuje jako obrazliwe i zadam oficjalnych przeprosin, na pismie, z 5 pieczatkami, znaczkami skarbowymi za 3485734957394573948573 PLN i odciskiem buta dozorczyni z bloku Leszka, ktory postanowil mnie tak podle obrazic

 

Sorry :wink:

 

A ty Leszek miales chyba cos tam poszukac dla wujka milka.....

 

No właśnie kumpel wrzucił coś nowego może nie kulig ale też jest fajnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a u mnie za oknem robi się biało. Jest już około 10 cm białego puchu i ciągle rośnie. Wczesnym ranem jade się poślizgać pierwszy raz tej zimy. Tylko nie po jakichś parkingach, najlepiej po mało uczęszczanych uliczkach. Najlepiej poszukać kombinacji ciekawych zakrętów i upalać do bólu, aż zacznie naprawdę wychodzić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a u mnie za oknem robi się biało. Jest już około 10 cm białego puchu i ciągle rośnie. Wczesnym ranem jade się poślizgać pierwszy raz tej zimy. Tylko nie po jakichś parkingach, najlepiej po mało uczęszczanych uliczkach. Najlepiej poszukać kombinacji ciekawych zakrętów i upalać do bólu, aż zacznie naprawdę wychodzić :twisted:

 

Ale takich, żeby kamieni i drzewek po bokach nie było :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie po jakichś parkingach, najlepiej po mało uczęszczanych uliczkach. Najlepiej poszukać kombinacji ciekawych zakrętów i upalać do bólu, aż zacznie naprawdę wychodzić :twisted:

Ale takich, żeby kamieni i drzewek po bokach nie było :evil:

I tak by paliwa nie zużywało. Panie! Takie rzeczy to tylko w Erze mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takich, żeby kamieni i drzewek po bokach nie było

 

Znalazłem takie bez drzewek, ale niestety z krawężnikami. Dzisiaj rano poszło bez większych kosztów, jednak na krawężniki przydałoby się więcej śniegu, można się lekko podpierać o mini bandy.

Rano zaczęła robić się odwilż, ale teraz znowu sypie, tak że wieczorem ruszam za miasto eksplorować Kaszuby 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pierwszy raz miałem okazje pobawic sie z Justyna na zmarznietym śniegu. Troszke przypominało to zabawe na zaoranym polu ale zawsze. Przeżycia ciekawe złaszcza, że do tej pory męczyłem tylko ośki. Teraz juz wiem, że Justyna spokojnie daje sie kontrolować gazem i zmieniać zachowanie z pod w nadsterowne bez "rękawa" :) Czekam na wiecej śniegu. zabawa spodobała mi sie :) ciekawe co na to Justyna?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...