Skocz do zawartości

sti pytanie


poligrafiabw

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam za ignoranctwo z góry.chciałem uprzejmie zapytać czym się różni sti 2004 wersja amerykańska od tej sprzedawanej na europę. pan który chce to auto sprzedać zna tylko kolor i złotą myśl wygłosił "nie wiem ale chopie jak to zap........." wiem o lampach czy coś jeszcze?. uprzejmie proszę o podpowiedź . dzięki z góry i pozdrawiam. paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy to przypadkiem nie jest tak, że na bazie dwulitrówki będzie budowany "homologation special", a potem WRC?

 

Co nie zmienia faktu, że ja bardzo się cieszę na tę europejską dwuipółlitrówkę 8). Rozmawiałem z Kuzim po Barbórce, "pochwaliłem" mu się, że będę czymś takim jeździł, na to on powiedział, że jest to zdecydowany, DUŻY krok do przodu, że - co jest akurat dla wszystkich jasne - dużo lepiej bierze z dołu i że miał dużą radochę testując imprezę z takim silnikiem.

 

Powiedział też jeszcze, że - cytuję - "zazdroszczę Ci tego, że będziesz jeździł czymś takim", ale oczywiście potraktowałem to tak, jak powinienem, a więc jako dobry żart i miły gest pod moim adresem ze strony Pana Leszka 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...