Skocz do zawartości

Legacy 2004 - pomysły na Led-y daylight...


micha_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem w prezencie zestaw Led-ów Phillips http://www.powerbulbs.com/product_detail.asp?prod=162 - o takich.philipsdrl.jpg

 

Pojawił sie więc plan ich założenia. Mam więc kilka pytań:

1. Czy to nie wiocha?

2. Czy warto sie bawić, tzn jakie są plusy i minusy?

3. Jak to cholerstwo założyć do Legacy 2004? W zaślepki przeciwmgielnych?

4. Kto to ogarnie w Łodzi?

 

Dziekuje za wszystkie komentarze, nawet te szczere na pytanie nr 1 :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejski tiuning to jest to, co oferuje FHI/SIP do nowszych modeli - ciecie zderzka, jakies szpetne plastikowe wstawki :o

 

nie jestem zwolennikiem tych LEDow, ale imho konkretnie w tym Legacy (z podpisu micha_pl) wygladalyby calkiem calkiem, gdyby w jakis sposob udalo by sie je zamontowac nad/pod tymi poziomymi "zeberkami" w zderzaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco polo to też wiocha ,a podczas choroby "filipińskiej" wszyscy przy tej muzie tańczą :mrgreen: więc nie przejmuj się micha_pl, zamontuj, zrób foty , pochwal się a wtedy ocenimy czy wyszła wiocha czy nie....... :mrgreen::mrgreen: a może i przy okazji H7 dłuższe będą miały życie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejski tiuning to jest to, co oferuje FHI/SIP do nowszych modeli - ciecie zderzka, jakies szpetne plastikowe wstawki :o

 

nie jestem zwolennikiem tych LEDow, ale imho konkretnie w tym Legacy (z podpisu micha_pl) wygladalyby calkiem calkiem, gdyby w jakis sposob udalo by sie je zamontowac nad/pod tymi poziomymi "zeberkami" w zderzaku :)

 

i to jest opinia :) Mówiąc żeberka w zderzaku masz na myśli zaślepki przeciwmgielnych? Też tak myślałem, tyle że trzeba je i tak podciąć :(

 

okeyten - H7 to akurat u mnie dostatek ;), bardziej chodzi o zindywidualizowanie bryki. Lubię się wyróżniać, ale w granicach rozsądku ... miejskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejski tiuning to jest to, co oferuje FHI/SIP do nowszych modeli - ciecie zderzka, jakies szpetne plastikowe wstawki :o

 

nie jestem zwolennikiem tych LEDow, ale imho konkretnie w tym Legacy (z podpisu micha_pl) wygladalyby calkiem calkiem, gdyby w jakis sposob udalo by sie je zamontowac nad/pod tymi poziomymi "zeberkami" w zderzaku :)

 

i to jest opinia :) Mówiąc żeberka w zderzaku masz na myśli zaślepki przeciwmgielnych? Też tak myślałem, tyle że trzeba je i tak podciąć :( (...)

tak, chyba tak :mrgreen:

podejrzewam, ze bez ciecia sie nie obejdzie, pytanie tylko, jak to zrobic jak najladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejski tiuning to jest to, co oferuje FHI/SIP do nowszych modeli - ciecie zderzka, jakies szpetne plastikowe wstawki :o

 

nie jestem zwolennikiem tych LEDow, ale imho konkretnie w tym Legacy (z podpisu micha_pl) wygladalyby calkiem calkiem, gdyby w jakis sposob udalo by sie je zamontowac nad/pod tymi poziomymi "zeberkami" w zderzaku :)

 

i to jest opinia :) Mówiąc żeberka w zderzaku masz na myśli zaślepki przeciwmgielnych? Też tak myślałem, tyle że trzeba je i tak podciąć :( (...)

tak, chyba tak :mrgreen:

podejrzewam, ze bez ciecia sie nie obejdzie, pytanie tylko, jak to zrobic jak najladniej

 

Właśnie o to sie rozchodzi by zamontować je najladniej i najmniej inwazyjnie. Macie jakieś pomysły ? Rzezbic w tych zaslepkach czy robić nowe?

 

Ps. Mają homologacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzić czy jeśli zamontuje się je w zaślepkach to będą zachowane odległości jakie są wymagane w przepisach. W niektórych samochodach nie można zainstalować świateł dziennych w miejscu na światła przeciwmgłowe bo wymagana jest odległość od ziemi do dolnej krawędzi lampy minimalnie 25 cm. Mam inny model wiec nie pomogę jeśli chodzi o wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy swiatlach - czy ktos widzial swiatla przednie (wersja eu) z xenonem i spryskami z czarnym wnetrzem? Moje sa chromowane w srodku (cale - nie tylko powierzchnie odblysnikow), a z checia zalozylbym cos ciemniejszego :D

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce dokładać LED'y to jest inne rozwiązanie.

 

Można zakupić moduł, który wykorzystuje światła długie na 30 - 40%, wygląda to nieźle, oczywiście nie jest to legalne, bo klosz nie ma homologacji, ale... jak ktoś nie chce pasków diód... to może być jedyne rozwiązanie. Mam u siebie ksenony i na próbę zamontowałem moduł... na razie działa, jak mi się znudzi, to wyrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety sprawdzonego pomysłu na ledy jak w temacie... ale dzisiaj miałem przykład jak nie należy zapewne montować takich świateł w swoim pojeździe :lol: Jadąc samochodem w pewnym momencie ujrzałem we wstecznym lusterku jegomościa w nowej Kii który miał zamontowane takie światła wewnątrz kabiny w rogach przedniej szyby :shock: Żeby było śmieszniej padał deszcz, w związku tym jego światła migały w takt pracujących wycieraczek które na sekunde przysłaniały diody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy swiatlach - czy ktos widzial swiatla przednie (wersja eu) z xenonem i spryskami z czarnym wnetrzem? Moje sa chromowane w srodku (cale - nie tylko powierzchnie odblysnikow), a z checia zalozylbym cos ciemniejszego

 

Przyciemnione wnętrza kloszy występują w aktualnym STI oraz w aktualnym Legacy w z silnikiem 2.5T i chyba w wersjach wyposażenia sport.

 

Fakt, fajnie to wygląda, ale do Twojego rocznika 07 oryginalnie takich nie było, a samemu raczej nie powinno się z tym kombinować. Były, jeśli się nie mylę, w Japonii do Legacy STI - no ale tam ruch lewostronny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...