Jump to content

Hak holowniczy w US Spec

Tadol
 Share

Recommended Posts

aloha,

trochę w PL jeździ forków z US więc pewnie już ktoś przerabiał temat haka holowniczego zza oceanu..

Sprawa wygląda następująco: szarpnałem się na bagażnik rowerowy montowany na hak i niestety w momencie próby montażu spotkała mnie niemiła niespodziaianka - zacisk średnio pasuje na średnicę szyjki pod hakiem (nie chce się dopiąć) a gniazdo z "elektryką" jest zupełnie z innej bajki.

Tak jak z pierwszą niedogodnością pewnie jakoś sobie poradzę (utoczenie 2 mm z haka), to w przypadku gniazda problem wydaje isę dużo bardzije poważny.

I teraz pytanie do szanownych forumowiczów - czy ktoś zgłębiał temat/przerabiał gniazdo/etc.?

Pobieżne przesukanie netu pozwołił stwierdzić, że forek wyposażony jest w gniazdo "4-ro stykowe płaskie" (4 Way Flat Connector).

Będę wdzięczny za pomoc/sugestie jak temat rozkminić. Póki co nowy thule błyszczy w garażu, a ja muszę wozić rowery w śródku...:(

dzięki

t

Przerabialem ten temat w rav4 u mojego taty.Koncowke haka trzeba podtoczyc albo wymienic bo w USA jest kilka wielkosci co trzeba sprawdzic a elektryke podciagnac nowa bo swiatla stopu sa zintegrowane z kierunkami.