Skocz do zawartości

BARBÓRKA w iTVP - co sądzita ?


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja Publiczna pracuje nad telewizją interaktywną, ktora dostępna bedzie przez i-net.

 

Projekt kryje się pod nazwą ... iTVP (oryginalnie prawda? :wink: )

 

Panowie i Panie transmitują przeróżne wydarzeia na stronach www, i po kilku rozmowach oraz ustaleniach - udalo się przeforsować projekt - BARBÓRKI w iTVP !!! :o

 

Za kilka dni dostępne będą materiały realizowane podczas Barbórki MY05 :)

 

Wszystko do kliknięcia i zobaczenia...

 

PS - Już teraz można oglądać zmagania MY'04 (materiał z zeszłego roku realizował autoklub.pl)

 

 

 

Aaa... Jak mozecie juz tak OT - raz na jakiś czas zaglądać na itvp i cos tam obejrzeć, coś kliknąć. Pomozecie mojej kobiecie, utrzymać w ręku argument za dalszym pchaniem, tej inicjatywy dalej.

 

 

pzdr.

 

Wiktor

 

 

www.itvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala strona czy nie dzialaja relacje video ?

 

Sprawdzalem na 2 komputerach jakie mam w domu i na 3 w firmie - wszedzie dzialalo ;>

 

 

-----------------

 

TVP SPORT ma ruszyc na kilka tygodni przed WC2006 - i chorela prawdopodobnie jak wiekszosc rzeczy w tym pieknym kraju bedzie platne... iTVP jak narazie oficjalnie jest w fazie "tesow" i za nic placic nie trzeba (sic!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem delikatnie, ze takie inicjatywy jak itvp utwierdzją mnie w przekonaniu, że nie należy płacić abonamentu RTV. Wypieprzanie pieniędzy na technologie które do działania wymagają Windows XP + IE to jakieś nieporozumienie. Patrząc się video.google.com widać, ze da się wszystko zrobić bez WMP i działa w większości przeglądarek na większości systemów. Co z tego, ze z połowy stron da się wydłubać adres właściwego pliku wideo czy też strumienia, skoro to nie o to chodzi. #%#@$%@#$ telwizję publiczną i cały ten syf z woronicza z przyległościami regionalnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja ! Można wreszcie dokładnie porównać jak różne auta i kierowcy pokonują te same miejsca na trasie :) Bardzo obszerne materiały to to co tygryski lubią najbardziej :) Jakość bardzo dobra, u mnie nic się nie haczy, Skoda że działa tylko w lamerskim zestawie WinXP+IE6.

O prace swojej lubej się nie martw, za chwile to TV bezie tylko przez internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda że działa tylko w lamerskim zestawie WinXP+IE6.

 

Mam taki lamerski zestaw i jakimś cudem relacja mi nie hulała :roll:

 

Lamerski zestaw jest lamerski bo sie sam psuje od tak bez powoda ;)

Nie przejmuj się to normalne :)

Pocieszę cie ze jak umiesz to naprawić to nie jesteś Lamer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wszystko chodziło płynnie i bezbłednie przy wykorzystaniu najlepszej jakości (to w czasie relacji LIVE, bo przy odtwarzaniu zarchiwizowaniu plików - już nie) optymalnie jak dysponuje się 1Mb/s.

 

pzdr.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------

Stać Cię na Subaru = Stać Cię na dobre łącze

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Barbórka szła najpierw kiepsko, a później na czołówce płynnie, Wełniaczowi dokładnie odwrotnie. Jeżeli nie ma co liczyć na oglądanie przez TV tego co lubimy to jak najbardziej iTVP jest dobrym pomysłem skoro wypełnia trochę luki normalne TVP, a że rozwiązania jakie są wykorzystywane nie są optymalne to już inna bajka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za "jakiś" czas pojawi sie funkcja w ktorej na ekranie mozesz ogladać tvp1,2,3 kulturę i polonie na żywo oraz wszystkie programy jakie pojawily sie na tych antenach przez ostatnie 7 dni. Cos a'la Szpieg na ktorym w dowolnym momecie wracasz do ulubionych programow. Albo wieczorem odpalasz tylko to co Cie potencjalnie interesuje (mozna przewijać reklamy) ;)

 

 

Jednym slowem - duma mnie rozpiera na mysl o technicznym rozwoju molocha z woronicza :P

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...