Skocz do zawartości

problem z przednimi światłami


lola

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W moim Justy 1996r przestały świecić przednie światła. Dokładnie, to świeci tylko jedno postojowe, natomiast mijania i długie nie działają. Żarówki od mijania wymienione, bezpieczniki sprawdzone - wszystkie całe. Chyba jeździłem tak kilka dni, bo ostatnio nagminnie migały mi samochody jadące z naprzeciwka. Ja natomiast braku świateł nie zauważyłem, bo od środka wszystko ładnie się podświetla. Światła tylne i kierunkowskazy działają. Jakieś pomysły, co mogę sprawdzić, zanim wybiorę się do elektryka?

 

 

Pozdrawiam,

Ł.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystkie bezpieczniki.

Najprawdopodobniej zgubiłeś masę, ale sprawdź miernikiem, czy faktycznie tak jest. Przejrzyj całą wiązkę. Później miernikiem zobacz, czy brakuje plus, czy minusa.

 

Bezpieczniki sprawdziłem od razu, wszystkie całe. Na zabawę z miernikiem nie mam niestety czasu, jutro jadę do elektryka. Mam nadzieję, że to jakiś drobiazg.

 

 

Pozdrawiam,

Ł.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystkie bezpieczniki.

Najprawdopodobniej zgubiłeś masę, ale sprawdź miernikiem, czy faktycznie tak jest. Przejrzyj całą wiązkę. Później miernikiem zobacz, czy brakuje plus, czy minusa.

 

Bezpieczniki sprawdziłem od razu, wszystkie całe. Na zabawę z miernikiem nie mam niestety czasu, jutro jadę do elektryka. Mam nadzieję, że to jakiś drobiazg.

 

 

Pozdrawiam,

Ł.O.

Myślę, uważam, sądzę, że sprawdzenie miernikiem, czy dochodzi plus lub minus na przewodziku zajmuje mniej czasu niż diagnostyka tuzina bezpieczników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...