Skocz do zawartości

serwis we wrocławiu


agnes 22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jako nowa posiadaczka forestera 2,0 MY06 158km szukam jakiegoś godnego polecenia warsztatu we Wrocławiu poza Aso ( ze względu na koszty).Dziekuję za info!

Pozdrawiam!

Tak tylko... jeśli nie zauważyłaś... jesteś na Forum Importera :roll:

Polecam lekturę regulaminu :arrow: viewtopic.php?f=1&t=115766

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTS Marka Kluszczyńskiego w Dzierżoniowie jedyny słuszny... po prostu najlepszy i tyle...

ten we Wrocławiu to nieporozumienie, omijać z daleka, nie znajduje dobrego słowa o salonie i serwisie - dno - o znalazłem jednak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję !

Czeka mnie wycieczka do Dzierżoniowa!

Pozdrawiam!

 

 

fajna wycieczka, bo można przelecieć przez Tąpadła i polatać chwilę po zakrętach ;)

 

Zgadza się co do serwisu w 100% :!:

 

A wracać można przez Jodłownik i Sobótkę - dłużej w kilometrach ale jakże pięknie i zakrętaśnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTS Marka Kluszczyńskiego w Dzierżoniowie jedyny słuszny... po prostu najlepszy i tyle...

ten we Wrocławiu to nieporozumienie, omijać z daleka, nie znajduje dobrego słowa o salonie i serwisie - dno - o znalazłem jednak :evil:

 

Podaj KONKRETY i wskaz ewidentne błedy inaczej siedz cicho:) Serwisuje sie tam od 5 lat i 90% napraw bylo na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj KONKRETY

 

- brak "zaplecza" - praktycznie wszystkie grube roboty sa robione poza ASO w "zaprzyjaznionych" warsztatach u pana Zdzicha

 

- brak wiedzy o modelach innych niz standard

- wciskaja ze forester US rozni się wszyskim od wersji EU (zawieszeie, blachy, silniki, instalacje el, paliwowa, silniki, itp)

- w/g nich nie ma czego takiego jak Forester SPORTS i "ten zderzak i lampy to napewno na allegro kupilem od rzemiesnika"

- o akacji serwisowej musialem ich osobiscie poinformowac ze jest organizowana przez SIP bo oni nie wiedzieli...

- regulacji zaworow nie robia bo nie trzeba

- o wycena naprawy po stluczce musialem zwrocic sie do rzecoznawcy PZMOT bo oni nie zrobili/nie chcieli zrobic pelnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam o błędy w robocie a nie "pierdoły".

 

- brak "zaplecza" - praktycznie wszystkie grube roboty sa robione poza ASO w "zaprzyjaznionych" warsztatach u pana Zdzicha

 

Tzn co? Bo blacharke,lakiernie,geometrie i montaz alarmu robia na miejscu. Po przenosinach na Krakowska wiele zmienilo sie na plus.

 

- brak wiedzy o modelach innych niz standard

Maja wiedze na temat aut ktore serwisuja ,inne nie przyjezdzaja wiec po co sie zaglebiac?

 

- wciskaja ze forester US rozni się wszyskim od wersji EU (zawieszeie, blachy, silniki, instalacje el, paliwowa, silniki, itp)

 

Nieróżni się wszystkim ale kilka elementów jest innych.

 

- w/g nich nie ma czego takiego jak Forester SPORTS i "ten zderzak i lampy to napewno na allegro kupilem od rzemiesnika"

 

No w Europie nie ma:)

- o akacji serwisowej musialem ich osobiscie poinformowac ze jest organizowana przez SIP bo oni nie wiedzieli...

 

Co do obiegu informacji zgodzę się, jest kilka niedociągnięć.O ile wiem nie serwisuje sie u nich żaden Forester US.

 

- regulacji zaworow nie robia bo nie trzeba

 

Robią robią,2 tyg robiłem w swoim aucie tylko uważam to za "zbedny wydatek" bo podparte byly tylko 2 po 190 tys km wiec moglo to poczekac.

 

- o wycena naprawy po stluczce musialem zwrocic sie do rzecoznawcy PZMOT bo oni nie zrobili/nie chcieli zrobic pelnej

 

Mialem stluczke w zeszlym roku,dobra wycena,czesci w kilka dni,suma sumarum w 7 dni wszystko bylo gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę zdanie do dyskusji :

Zamówiłem uszczelkę do rury wydechowej (połączenie kołnierzowe przed jakąś tam ostatnią puszką wydechu) we Wrocławiu. Podałem VIN model rocznik..... Czekałem dwa tygodnie . Dzwonię. Trudności z dostawą , piraci , tsunami. Czekam jeszcze dwa tygodnie : nie ma. Zadzwoniłem do Dzierżoniowa : Przyjechać, coś znajdziemy !

I była !

Jak może działać warsztat, nie mając w zapasie takich podstawowych drobiazgów eksploatacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...