Jump to content

czoper,maptek,vtg,a może promotoR kto lepszy?

zx99
 Share

Recommended Posts

Pozostaje teraz tylko kwestia ceny za ta usluge i gdzie jest Ci blizej.

I kto zaaplikuje więcej drutu do auta. A także np. zastosowane metody tuningu, ewentualne konsekwencje dla przyszłej eksploatacji i tak dalej.

Z tego co wiem to fabryczne dane przyspieszenia Imprezy Sti są 5,5sek. do 100km/h

Osobiście uważam, że jeśli ktoś Sti nie potrzebuje na wyścigi to po co je przerabiać i "ryzykować" ,że ktoś może coś pomieszać i dopiero bedzie kaszan.

wydaje mi się, że tuning ma sens jak auto ma przykałdowo 10sek. do 100km/h i np, słabą elastycznośc itd, itd, wtedy łatwiej jest osiągnąć lepsze osiągi i poprawić pewne niedociągnięcia, a przy takim szybkim Sti myśle, że piorunujących efektów się nie zrobi..no chyba że ktoś się cieszy, że ma 300KM a nie 265KM :twisted:

FAZA666, podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia. I chyba nie ma w tym nic złego. A mnie też by wystarczyła seria STi, ale gdybym już trochę pojeździł, to kto wie... no ale na razie mi to nie grozi, więc i kłopot odpada ;)

Oczywiście, że rośnie w miarę jedzenia. Chodzi mi tylko o to, że mając pewne doświadczenie w tuningowaniu aut (swoich i nie swoich) wiem, że jeśli ktoś ma mocno emocjonalny stosunek do samochodu, to jest spora szansa, że zaboli :)

Mówiąc nieco bardziej serio i na temat - jeżeli chcesz 300-310KM to pojedź do Mapteka. Nie będzie najtaniej ale będzie najprościej i najbardziej bezboleśnie.

wydaje mi się, że tuning ma sens jak auto ma przykałdowo 10sek. do 100km/h i np, słabą elastycznośc itd, itd, wtedy łatwiej jest osiągnąć lepsze osiągi i poprawić pewne niedociągnięcia

Przy calej mojej sympatii do imprezy sti, ma ona sporo niedociagniec, ktore warto poprawic.

Natomiast zdecydowanie zanim zacznie sie poprawiac samochod, nalezy popracowac nad lacznikiem miedzy kierownica a pedalami :twisted:

Tam niedociagniec jest z pewnoscia wiecej, a poprawic je jest znacznie trudniej :wink:

Z tego co wiem to fabryczne dane przyspieszenia Imprezy Sti są 5,5sek. do 100km/h

Osobiście uważam, że jeśli ktoś Sti nie potrzebuje na wyścigi to po co je przerabiać i "ryzykować" ,że ktoś może coś pomieszać i dopiero bedzie kaszan.

wydaje mi się, że tuning ma sens jak auto ma przykałdowo 10sek. do 100km/h i np, słabą elastycznośc itd, itd, wtedy łatwiej jest osiągnąć lepsze osiągi i poprawić pewne niedociągnięcia, a przy takim szybkim Sti myśle, że piorunujących efektów się nie zrobi..no chyba że ktoś się cieszy, że ma 300KM a nie 265KM :twisted:

Jak byś sie przejechał serią i autem dobrze wyregulowanym to byś BARDZO zmienił zdanie ;)

shodan EVO też tak ładnie daje się wyleczyć z choroby seryjności :?: