Jump to content

Płyn do smarowania zaworów.

ferster
 Share

Recommended Posts

Mam w swoim forku instalację lpg nową. Powoli kończy się płyn (olej) do systemu lubryfikacji.

Czy ktoś wie może, co to za olej, jakie ma parametry, gdzie go kupić oraz ile kosztuje? Oczywiście mogę pojechać do gazownika, jednak na pewno będzie drożej. Dodam że instalacja BRC.

ferster,

...rowniez go kupowalem, na allegro jest firma sprzedajaca zarowno czesci (duzo) jak i plyny do instalacji LPG.

robert (slawny JAKO) jednak namowil mnie na nieuzywanie tego oleju bo jego zdaniem tylko zasyfia instalacje.

sam nie mam wiedzy wiec musialem mu zaufac choc kupilem auto z dozownikiem.

tomasz p.

Mam w swoim forku instalację lpg nową. Powoli kończy się płyn (olej) do systemu lubryfikacji.

Czy ktoś wie może, co to za olej, jakie ma parametry, gdzie go kupić oraz ile kosztuje? Oczywiście mogę pojechać do gazownika, jednak na pewno będzie drożej. Dodam że instalacja BRC.

Może chcesz zbadać próbkę oleju silnikowego to sprawdzimy jaki ten dodatek ma wpływ na olej+silnik :idea: Z tego co widzę to jest to koncentrat płynnego ołowiu... Na jakim oleju jeździsz i ile masz obecnie kkm na tym oleju a ile na silniku :idea: :?:

Na silniku jest 75kkm, na oleju ok 10k - do wymiany i karteczka z napisem castrol 5w30.

test oleju byłby więc miarodajny - jeśli chcesz zbadać do daj znać - detale na PW :idea: