Skocz do zawartości

28.06.2011 I WARSAW RALLY SPRINT Słuzewiec


race4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja podziekuje dymkowi i castrolowi bez ktorych nie pojechalbym wcale.

Nauczka na przyszlosc- RBF660 zlewac nie pozniej niz co pol roku bo nie ma i sprzegla i hamulca co efektownie zaprezentowalem w moich przejazdach... :evil::evil:

Fajnie bylo sie przejechac, posmiac, pogadac ale mi duzy niedosyt zostal (szczegolnie przez zepsute nawroty) :evil::evil:

Impreza naprawde spoko- mam nadzieje ze stanie sie cykliczna bo fajnie porownac sie na tle lepszych kierowcow.

Na zakonczenie pozdrawiam wszytkich 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku

Konrad Jęczeń

Harvester

 

Brawo chłopaki!!! Pokazaliście jak powinno sie jeżdzić Subarakiem :D

Było widowiskowo, a i skutecznie

 

 

 

 

Jedyny minus dla 4T i Bryka przede wszystkim za brak pączków

 

Chcieliśmy na tej imprezie zaprezentowac sie jako ci, którzy przy subarakach i evo grzebią , a nie przy patelni z pączkami.

Ale w związku z tym, że Twój głos o pączki nie był odosobniony(pozdro Macieksubru :mrgreen: ), postaramy się następnym razem osłodzić pączkami: wygranym - radość zwycięstwa, a przegranym gorycz porażki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku

Konrad Jęczeń

Harvester

 

Brawo chłopaki!!! Pokazaliście jak powinno sie jeżdzić Subarakiem :D

Było widowiskowo, a i skutecznie

 

 

 

 

Jedyny minus dla 4T i Bryka przede wszystkim za brak pączków

 

Chcieliśmy na tej imprezie zaprezentowac sie jako ci, którzy przy subarakach i evo grzebią , a nie przy patelni z pączkami.

Ale w związku z tym, że Twój głos o pączki nie był odosobniony(pozdro Macieksubru :mrgreen: ), postaramy się następnym razem osłodzić pączkami: wygranym - radość zwycięstwa, a przegranym gorycz porażki :mrgreen:

 

 

Wiesz jak ktoś się do dobrego przyzwyczai to nie ma zmiłuj! Taki żarcik oczywiście!

Ale po szczęki i pączki, i tak przyjadę!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku

Konrad Jęczeń

Harvester

 

Brawo chłopaki!!! Pokazaliście jak powinno sie jeżdzić Subarakiem :D

Było widowiskowo, a i skutecznie

 

 

Jak zobaczyłem ostatnie przejazdy czarnego i czerwonego E to pojechałem do domu.

A tu taka niespodzianka :lol:

Rozumiem, że ich nie klasyfikowaliście.

 

 

Bzyku, Harv - gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ostatnie przejazdy czarnego i czerwonego E to pojechałem do domu.

A tu taka niespodzianka :lol:

Rozumiem, że ich nie klasyfikowaliście.

Były klasyfikowane - nr startowy 25 i 33 :wink:

Gratki 2 miejsca :)

 

Na stronce są już szczegółowe wyniki i Justynką zająłem 7 miejsce w generalce :shock: - to trochę zasługa pomyłek innych kierowców, ale nawet na bardzo szybkiej próbie 1/3 moje czasy były porównywalne/niewiele słabsze od duzo mocniejszych aut ( klasa 4 i 5) :D . Dodam tylko że jechałem na bardzo profesjonalnej oponie 175/65R13 Michelin Energy - ekonomia i ekologia przede wszystkim :mrgreen:

A teraz coś o organizatorach:

Ogólnie bardzo fajna impreza i trasy (szybkie i zarazem techniczne, no i nie krótkie) + sporo widzów. Trochę kulała organizacja (szczególnie na początku, druga tura szła juz lepiej), ale pierwsze koty za płoty :wink: . Poprawicie trochę rysowanie mapek, żeby idealnie pokrywały się z ilością słupków :wink: , trochę doszkolicie sędziów sprawdzających poprawność przejazdu i będzie 8) . A i jeszcze taka drobna uwaga co do nagród - rzeczowe za generalkę to pewnie miły akcent, ale moim zdaniem zamiast tego lepiej byłoby wydać pieniądze na puchary dla całego podium w klasach. Myslę, że chłopakom z "open" by to nie przeszkadzało ( bo chyba nie jadą z pobudek że można wygrać przysłowiowa bańkę oleju), a na pewno ucieszyłoby to zawodników z niższych klas - ja dzbanek za 1 miejsce z połaczonej klasy 1+2+3 dostałem, więc nie marudzę, ale na pewno osobom z miejsca 2 i 3 byłoby znacznie milej jakby mialy dzbanek, a nie medal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pare krótkich filmików z trzeciej rundy, głównie dwa niebieskie bloby, czarne sti, turbodziadka i dwa gt'ki. wszystko zajmuje ok 600 mb, więc wrzuce dopiero jak obrobie, jeżeli ktoś chce zobaczyć wcześniej swoje auto to moge wrzucić upload na rapidshare

 

generalnie impreza fajna, przede wszystkim super, że na miejscu i można się wyrwać po pracy

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chateque, jeśli dałbyś rady czarnego sti na rejestracjach RRS podesłać jakoś to byłbym wdzięczny :)

 

 

Dzięki wszystkim za gratulacje :)

Bzyku, kj5d gratuluję, a jednocześnie cieszę się, że trzy piękne STi stanęły na podium :twisted:

lukass, fajnie ta justynka skręca :shock: Ładnie się z nią rozumiesz :P:) Gratuluje wyniku :idea:

 

 

GRB i wiewior, fajne filmiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za udział tak licznej grupy czterołapów spod znaku plejad to zanacznie podniosło atrakcyjność imprezy. Gratulujemy zwycięzcom ,Justynce miejsca w generalce (tylko maluszek miał mniejszy motorek) chyba ,że zajrzałeś do stajni obok i zaporzyczyłeś parę kucy :) , W przyszłym tygodniu info o następnej imprezie, poprawimy błędy , ćwiczymy rozpoznawanie ludzi bez kasków od ludzi w kaskach, szukamy klienta na połowę zakupionych pachołków (szkoda było nie ustawić wszystkich),dyrektora d/s mapek przejazdu przeniesliśmy na bardziej odpowiedzialne stanowisko, tego co przestawił szykany szukamy do tej pory bez skutku,zrobimy klasę dla kolegów którym zapomnieli zamontować przedni napęd .Mamy nadzieję ,że przyszła impreza będzie już z elektronicznym pomiarem czasu.

dziękujemy!

 

 

 

szukamy kilku ogarniętych ludzi do obsługi wydarzenia chętnych proszę o kontakt. 790393313 Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...