Skocz do zawartości

Jak rozebrac środek Forka I na części pierwsze ???


piterter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Może oszalałem ale zachciało mi odświeżyć i doposażyć moje pierwsze Subaru :)

Forek I gen S Turbo a więc wszystkie moje pytania są związane z tym modelem.

 

Będę rozbierał forka w środku w całości w celu wygłuszenia i odnowienia tapicerek. Rozebranie drzwi klapy to nie problem. Natomiast czy ktoś dysponuje opisem demontażu deski rozdzielczej chodzi o cały kokpit. Czy przy ściąganiu podsufitki też mogę trafić na niespodzianki Jak się zabrać za zegarek przy szyberdachu?? Może ktoś dysponuje takim manualem jaki mi się udało znaleźć do regulacji szyb na forum technicznym.

 

Będę również potrzebował więcej prądu z tond jeszcze dziwniejsze pytanie czy ktoś już wymieniał alternator na większej mocy ?? Jak tak to jaki ??

 

Może ktoś posiada komplet tapicerek z drzwi przód tył mogą być w opłakanym stanie.

 

Z pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakinsky dzięki za pomoc tam nie było ale znalazłem i dysponuje kompletnym manualem do Forka 99 w pdfie jak by ktos chciał. Tapicerki same sie znalazły.

 

A więc z powyższej listy pozostaje tylko sprawa alternatora. Zna ktoś może jakiegoś mechanika fanatyka subaru bo taki może właśnie wiedzieć o ile mocniejszy i od czego alternator można tam wcisnąć.

 

Ewentualnie jakiś namiar do kogoś kto dobrze w rozsądnej cenie flokuje tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...