Jump to content

Jak zdemontować wlot na masce?

GRB
 Share

Recommended Posts

Tak pytam, bo zamierzam to jutro zrobić, ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać (szczerze to jeszcze nie zaglądałem pod maskę ;p). Pytam o jakieś wskazówki, żeby na wstępie uniknąć błędów ;). Aha no i jakie narzędzia będą potrzebne?

z góry dzięki za pomoc

Ta megaskomplikowana operacja bedzie wymagala bez watpienia wizyty w autoryzowanym serwisie Subaru.

Inaczej nie da rady - nawet narzedzi odpowiednich w domu nie znajdziesz, bo to specjalne takie sa...

No dobra powazniej - bez jaj... :)

Ta megaskomplikowana operacja bedzie wymagala bez watpienia wizyty w autoryzowanym serwisie Subaru.

ja nie wiem, czy któryś z serwisów w Polsce sobie poradzi z tym :roll: Ja bym raczej wysłał auto do Japonii, może tam im się uda, ale też może być problem :(

to proste, odkręcasz bodajże 5 śrub od wlotu, 5 od splitera. Wsiadasz do samochodu, odpalasz, wsteczny, cofasz (możesz do tyłu) - samochód się cofa, ty wraz z nim, wlot zostaje na miejscu. Potem wystarczy go delikatnie zabrać.

Chyba, że chodzi o "wlot" w rozumieniu tej przestrzeni wypełnionej powietrzem, otoczonej plastikiem. Wtedy sprawa robi się metafizyczna.

No bez jaj... Ja właśnie wczoraj przymocowałem spliter na blachowkręty i się zastanawiam, czy nie zrobiłem sobie gdzieś kuku z maską :roll: