Skocz do zawartości

Subaru Justy - tabliczka znamionowa


hiszpan25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem Subaru Justy z 97 roku. Autko zostało przywiezione z Niemiec i obecnie przechodzę proces rejestracji w kraju. Mam juz za soba urząd celny i skarbowy. Na pierwszym przeglądzie diagnosta wpadł w osłupienie gdy na dokumentach i tabliczce znamionowej zobaczył, iz auto zostało wyprodukowane w zakładach Suzuki na Węgrzech. Na moje tłumaczenie, iz auta sa z jednej linii produkcyjnej łaskawie wpisał w dokumenty jako producenta i typ pojazdu Subaru Justy lecz z dodatkową uwagą że na tabliczce jako producent widnieja zakłady Suzuki na Węgrzech. Dla mnie wszystko jest jasne lecz obawiam sie reakcji kobity w okienku wydziału komunikacji. Zazwyczaj siedza tam panie nie majace pojęcia o motoryzacji i bezmyślnie trzymajace się regulaminu. Mam więc pytanie o mozliwość uzyskania od Państwa pisemnego potwierdzenia, że model ten był faktycznie produkowany na Węgrzech na wspólnej linii z Suzuki Swift. Oczywiście posiadam wszelkie dokumanty związane z autem od momentu jego zakupu przez pierwszego właściciela w Niemczech. Niestety Szczeciński dealer nie mógł mi wystawić takiego potwierdzenia, ze względu na to , że jak twierdzi nie ma upoważnienia od SIP. Proszę o kontakt np na e-mail Tomasz.Budnik@kolith.pl (podam wszelkie wymagane dane).

Z poważaniem:

Tomasz Budnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwisz sie na zapas niepotrzebnie złóż dokumenty może nie będzie żadnych problemów jak będa złóż u innej urzędniczki (o innej godzinie) jak dalej się będą pluć to niech zadzwonią do tego diagnosty i niech się tłumaczy z bzdur które wpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Prosze o kontakt w tej sprawie z Dzialem Technicznym SIP - potwierdza bez trudnosci.

Mail moze byc na cetrala@subaru.pl

z zaznaczeniem : do Dzialu Technicznego

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego kiedy ten email to czarna dziura. Nikt nie odpowiada na maile... Może czas uświadomić Dyrekcję.

Nie prawda, ostatnio napisałem w sprawie wystawy w GK i dostałem na drugi dzień odpowiedź.

 

W sprawie wystawy... ba... gdybyś napisał maila dziękczynnego, to też pewnie byś dostał odpowiedź ;-)

 

Do dziś nie dostałem odpowiedzi na pytanie dlaczego SIP dzieli się moim adresem z dealerami w Warszawie. Nie jest to niezgodne z prawem bo mój adres domowy jest moim adresem firmowym. Ale chyba z zasadami dobrego smaku nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...