Jump to content

Subaru Justy - tabliczka znamionowa

hiszpan25
 Share

Recommended Posts

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem Subaru Justy z 97 roku. Autko zostało przywiezione z Niemiec i obecnie przechodzę proces rejestracji w kraju. Mam juz za soba urząd celny i skarbowy. Na pierwszym przeglądzie diagnosta wpadł w osłupienie gdy na dokumentach i tabliczce znamionowej zobaczył, iz auto zostało wyprodukowane w zakładach Suzuki na Węgrzech. Na moje tłumaczenie, iz auta sa z jednej linii produkcyjnej łaskawie wpisał w dokumenty jako producenta i typ pojazdu Subaru Justy lecz z dodatkową uwagą że na tabliczce jako producent widnieja zakłady Suzuki na Węgrzech. Dla mnie wszystko jest jasne lecz obawiam sie reakcji kobity w okienku wydziału komunikacji. Zazwyczaj siedza tam panie nie majace pojęcia o motoryzacji i bezmyślnie trzymajace się regulaminu. Mam więc pytanie o mozliwość uzyskania od Państwa pisemnego potwierdzenia, że model ten był faktycznie produkowany na Węgrzech na wspólnej linii z Suzuki Swift. Oczywiście posiadam wszelkie dokumanty związane z autem od momentu jego zakupu przez pierwszego właściciela w Niemczech. Niestety Szczeciński dealer nie mógł mi wystawić takiego potwierdzenia, ze względu na to , że jak twierdzi nie ma upoważnienia od SIP. Proszę o kontakt np na e-mail Tomasz.Budnik@kolith.pl (podam wszelkie wymagane dane).

Z poważaniem:

Tomasz Budnik

Martwisz sie na zapas niepotrzebnie złóż dokumenty może nie będzie żadnych problemów jak będa złóż u innej urzędniczki (o innej godzinie) jak dalej się będą pluć to niech zadzwonią do tego diagnosty i niech się tłumaczy z bzdur które wpisał.

Co z tego kiedy ten email to czarna dziura. Nikt nie odpowiada na maile... Może czas uświadomić Dyrekcję.

Nie prawda, ostatnio napisałem w sprawie wystawy w GK i dostałem na drugi dzień odpowiedź.

Co z tego kiedy ten email to czarna dziura. Nikt nie odpowiada na maile... Może czas uświadomić Dyrekcję.

Nie prawda, ostatnio napisałem w sprawie wystawy w GK i dostałem na drugi dzień odpowiedź.

W sprawie wystawy... ba... gdybyś napisał maila dziękczynnego, to też pewnie byś dostał odpowiedź ;-)

Do dziś nie dostałem odpowiedzi na pytanie dlaczego SIP dzieli się moim adresem z dealerami w Warszawie. Nie jest to niezgodne z prawem bo mój adres domowy jest moim adresem firmowym. Ale chyba z zasadami dobrego smaku nie jest...