Skocz do zawartości

Sprzęt grający...


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a te osiagi jak sa liczone? Z jedna osoba na pokladzie czy z dwoma? I jaka producenci licza wage osobnika? To jak ja waze 95kg a ktos inny 75 to bedzie jakas roznica w osiagach? Wydaje mi sie, ze dodatkowe np.5-10kg. w aucie (wzmacniacz, woofer itp.) zaznaczam normalnym aucie na ulice nie robi zadnej roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, masz za lekki samochod? :wink:

 

Nie spotkalem sie z czyms takim w praktyce... ale przeraza mnie wladowanie 5kg zbednego kitu w samochod :roll:

 

Przyspieszenie do setki spadnie o 0,03s?

ja na ten przykład mam wahania wagi 5 kg miesiecznie. boje sie ze ma to bardzo duzy wplyw na osiagi pojazdu. Gal ma święta rację.

Ja również pytam, czy mam wpędzić córkię w anoreksję, albowiem on ma tendencje do tycia i jadąc ranbo do szkoły stajemy się coraz wolniejsi. Ona również rośnie, czy mam kazać jej plaić, żeby przestała? A co z żoną? Zabić bo czasem przytyje?

Ja się martwię normalnie teraz.

Co gorsza ten zbędny kit przeciez ma gigantyczny wpływ na ekologię, przecież nniotrzebnie obciążone auta więcej pali. Czy córka ma iść piesza a spotykam się pod szkołą?

Za dużo tych pytań. Człowiek rozdartym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, masz za lekki samochod? :wink:

 

Nie spotkalem sie z czyms takim w praktyce... ale przeraza mnie wladowanie 5kg zbednego kitu w samochod :roll:

 

Przyspieszenie do setki spadnie o 0,03s?

 

... to moze byc Twoje ostatnie 0,03 :wink:

 

oczywiscie 5 kg to jest nic... ale tu 5, tam 5, tu 10, tu 50... i robi sie 100 ... a to juz jest BARDZO DUZO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to moze byc Twoje ostatnie 0,03 :wink:

 

To jeżdżąc OBK H6 ja ciągle śmierci w oczy zaglądam... (8,5s do setki).

oczywiscie 5 kg to jest nic... ale tu 5, tam 5, tu 10, tu 50... i robi sie 100 ... a to juz jest BARDZO DUZO :roll:

 

Czy Ty znałeś moją Babcię? Ona też mawiała: "Zaczyna się od niemycia rąk przed obiadem, a potem morderca wyrasta..."

 

Trza mieć zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek rozdartym jest.

 

Oj jest.

Bo te autostopowiczki na ten przykład. Z jednej strony bywa, że 50kg atrakcji, ale zawsze jednak 50kg...

 

Ja nie wiedziałem, że moja żona to taki rajdowiec; zawsze mi mówiła, żebym nie brał autostopowiczek bo to źle wpływa na moje osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW fotel pasazera mial manualne ustawienie wysokosci... po pociagnieciu dzwigni szedl w dol przy ciezarze > 50 kg... idealny na nowopoznane atrakcje :wink: Po szybkosci opadania fotela (lub zupelnego braku opadania) wiedzialem co sie kryje pod zimowym plaszczem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW fotel pasazera mial manualne ustawienie wysokosci... po pociagnieciu dzwigni szedl w dol przy ciezarze > 50 kg... idealny na nowopoznane atrakcje :wink: Po szybkosci opadania fotela (lub zupelnego braku opadania) wiedzialem co sie kryje pod zimowym plaszczem :twisted:

 

He, he - jakby takie były w opcji do subaru, od razu bym kupił :twisted:.

 

A swoją drogą wyobraźcie sobie - zamontować w fotelu czujnik wagi z takim ZAJEBIŚCIE WIELKIM wyświetlaczem przed fotelem pasażera. Wtedy "nowopoznana atrakcja" wsiada, widzi wynik i od razu wie, że może wysiadać :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek rozdartym jest.

 

Oj jest.

Bo te autostopowiczki na ten przykład. Z jednej strony bywa, że 50kg atrakcji, ale zawsze jednak 50kg...

 

Ja nie wiedziałem, że moja żona to taki rajdowiec; zawsze mi mówiła, żebym nie brał autostopowiczek bo to źle wpływa na moje osiągi.

No z tymi osiągami to teoretycznie oczywiście może mieć rację. Zwłaszcza jak się jadzie do Białymstoku, gdzie są duże ilości autostopowiczek na poboczu.

Zresztą wieźnie człowiek taką autostopowiczkę myśląc, że se pokąwersuji, a tu słyszy od niej:

- A u nasz w Rozłogach Gnilnich to się nam ocieliła krowa.

I ty raptem czujesz zapach. Woń szlachetną, oborską taką. Patrzysz se bliży, bo przeciez szarówka i nie bardzo widziałeś co to za autostopowiczka była, a to babcia od Kaziuków. Cała w gnoju, bo właśnie rozrzucali.

- To panocku, mnie tu wysadż. - mówi po 400 metrach.

Wysadzasz, i już wiesz, że w Białymstoku będziesz musial wyjaąc auto, żeby wozić klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, arno, uważaj, bo się nasz forumowy białostotczanin Milek zdenerwuje i Cię dopadnie na Plejadach i zrobi z... jesień średniowiecza :twisted:. A jak sam napisał: "100kg. to jeszcze pikuś :wink:. Rok temu gdy wracalismy z kumplami z meczu Vectrą to wtedy byla tragedia. 4 chlopa od 195cm do 200cm. ze srednia waga ok.95kg kazdy"

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, arno, uważaj, bo się nasz forumowy białostotczanin Milek zdenerwuje i Cię dopadnie na Plejadach i zrobi z... jesień średniowiecza :twisted:. A jak sam napisał: "100kg. to jeszcze pikuś :wink:. Rok temu gdy wracalismy z kumplami z meczu Vectrą to wtedy byla tragedia. 4 chlopa od 195cm do 200cm. ze srednia waga ok.95kg kazdy"

 

:wink:

 

Ależ "Białystok" tu za examplum robi wyłącznie, a nie za miejsce geograficznie określone i wyjątkowe w skali Polski. Na babę od gnoju trafić można i w bliskości stołecznych bulwarów w takich nomen omen Oborach na przykład.

Wiem, bo podwoziłem.

 

Jak się ma pecha, to nie ma rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, arno, uważaj, bo się nasz forumowy białostotczanin Milek zdenerwuje i Cię dopadnie na Plejadach i zrobi z... jesień średniowiecza :twisted:. A jak sam napisał: "100kg. to jeszcze pikuś :wink:. Rok temu gdy wracalismy z kumplami z meczu Vectrą to wtedy byla tragedia. 4 chlopa od 195cm do 200cm. ze srednia waga ok.95kg kazdy"

 

:wink:

 

heheh, :lol: Do starszych osob jestem przewaznie kulturalny wiec problemu nie ma ;) ale jednak duzo prawdy jest w tym co pisal arno. Pod Bialymstokiem jest duzo wiosek i calkiem prawdopodobne natrafic taka autostopowiczke. Jedyne wyjscie to zatrzymywac sie tylko w dzien gdy widac czy dana kobitka jest atrakcyjna czy tez nie :P A jezeli jestesmy juz przy kobietach, fotelach z rozkladanym siedziskiem itp., to zauwazyliscie ile jest pieknych kobiet zamieszkujacych okoliczne wioski :?: I jeszcze wazna sprawa, nie dosc, ze co poniektore dziewczyny sa ladne to jeszcze bardzo sie nadaja do zycia - zawsze wszystko uprane, ugotowane, wyprasowane :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...