Skocz do zawartości

Sprzęt grający...


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kilka miesiecy temu przeprowadzilem rewolucje w sprawie dzwieku w STi i wyszlo calkiem przyzwoicie. Oczywiscie daleko do dobrego naglosnienia, ale priorytetem bylo ograniczenie do minimum zbednej masy. Stad np. tylko jeden wzmacniacz.

 

Obrazek

 

Czy te maty sa lzejsze od tych czarnych APP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i to jeszcze takim jak Twój to nieporozumienie. Szkoda kasy.

 

tzn. piggi-back(ale to cos w rodzaju chipa) nie wiem czy nieporozumienie, ale skoro ma wzrosnąc moment obrotowy do 10% czyli myśle że koło 8% przybedzie to zawsze więcej niż seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktorych radiach mowisz ?? tych z 05 ?? w 04 6CD+kseta jest to Panasonik tragiczny niesamowicie nie posiada nawet wyjscia na wzmacniacz i jakosciowo nie jest to nic specjalnego poruwnujac do innych marek ktore instaluja np. Bose czy Becker

 

slupki miales robione na zamowienie czy kupione gotowe z przeznaczeniem do modelu ??

 

Nie wiem jakie radia montowane sa w Imprezach US, w europejskich sa Kenwoody. A dorobic wyjscie na wzmacniacz jest bardzo prosto :)

 

Slupki robione na zamowienie.

 

marcinJ, teoretycznie sa ta najlzejsze maty na rynku. Lecz zwracam uwage na slowo "teoretycznie", gdyz nigdy nie wazylem mat wygluszajacych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kombinuje, bo chciałbym żeby jakoś u mnie to ładnie grało, ale jak sobie pomyśle ile to wyniesie kg to mnie krew zalewa

 

Jak cię zaleje to kolejne kilo będzie :wink:

Ja wyszedłem z założenia że samochód również i w staniu w korku ma sprawiać przyjemność. A jak chce poszaleć to wyciągam sprzęt i lece się pobawić.

Ty z taką mocą nie powinieneś mieć dylematu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. piggi-back(ale to cos w rodzaju chipa) nie wiem czy nieporozumienie, ale skoro ma wzrosnąc moment obrotowy do 10% czyli myśle że koło 8% przybedzie to zawsze więcej niż seria

Obawiam się, że nie odczujesz fizycznie poprawy. Owszem jak juz zapłacisz, to auto wyda Ci się szybsze, lepsze, ale to dlatego, ze ty bedziesz o ten 1000 zł lżejszy. W codziennej jeździe nie spodziewałbym się cudów i wolałbym już silnik wymienić jak Piotr tu sugeruje. W swoim szuwarku mam według danych katalogowych jakieś 115KM, nie jest to dużo jak na napęd 4x4 - powiem nawet, ze mało, ale dłubanie by zwiekszyć moc do 125 - 130KM mija się z celem - utonie to w masie auta i oporach napędu. Jedyne sensowne rozwiązanie - ale kosztowne, to juz zrobienie swapa silnika z GT, wtedy 200KM dodaje wigoru autku - jedyny problem to to, ze trzeba by też prawdopodobnie skrzynię zmienić , nie wspominjąc o wiązkach elektrycznych, dokłądce IC etc. Chyba taniej wyjdzie zakupić w UK albo JP takiego jak mój tylko właśnie w wersji turbo i przekładka kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie Alpine'a radio zgodnie z namowami forumowiczów, dokupiłem oryginalne akcesoryjne głośniki Forda na tył dwudrożne i wpiąłem w oryginalna instalację która okazała się być w aucie i jestem zadowolony :-)))) Mogę sobie wreszcie posłuchać w aucie Bacha bez obrazy dla mojego poczucia estetyki. Wygłuszenia nie występują ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie Alpine'a radio zgodnie z namowami forumowiczów, dokupiłem oryginalne akcesoryjne głośniki Forda na tył dwudrożne i wpiąłem w oryginalna instalację która okazała się być w aucie i jestem zadowolony :-)))) Mogę sobie wreszcie posłuchać w aucie Bacha bez obrazy dla mojego poczucia estetyki. Wygłuszenia nie występują ;-)

 

Jechał Azrael i Bach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz ciut lepszy niż ja. Mój nie obsługuje WMA i ma zielone podświetlenie.

Zielone mam właśnie ustawione bo podświetlenie mogę zmieniać,

do wyboru: zielone/niebieskie/bursztynowe/czerwone no i mam pokrętło ale to są detale.

Twój model to pewnie 9843, już go prawie kupowałem ale trafił się tamten po dobrej cenie to się nie zastanawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie odczujesz fizycznie poprawy. Owszem jak juz zapłacisz, to auto wyda Ci się szybsze, lepsze, ale to dlatego, ze ty bedziesz o ten 1000 zł lżejszy

 

jestem troche rozdarty, jeszcze młody i głupi, i nie myśle praktycznie, zdaję sobie sprawe że to będą pieniądze niezbyt udanie zainwestowane. okaże się w przyszłym tygodniu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...