Skocz do zawartości

Smarowanie turbiny STI05


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na 5 Pojeżdżafffce nasze auto zaczęło popluwać olejem spod śruby mocującej oczko przewodu doprowadzającego olej do turbiny (nawet się krótko odjarało... :D ). Planowanie powierzchni i wymiana podkładek mosiężnych nic nie daje. Przy mocniejszym skręceniu kluczem przewód się ,,zapada" i znowu szczy. Czy ktoś przerabiał temat w sensie zdobycia/przerobienia czegoś lepszego od ori przewodu? Jest to przewód skręcany na dwie siedemnastki z przewodem idącym do głowicy i potem do zmiennych faz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi że raczej tylko nowa część załatwi temat,

 

 

AMI zostawił mi dwa takie przewody teflonowe w oplocie, jest to bardzo dobra rzecz do turbo. Pogadaj z nim to Ci wyśle , chyba że masz wersje z podwójnym przewodem przy głowicy to lipa , ale też to można zrobić , tylko potrzebujesz złączki KRONTECA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, no widzisz ... Maras wie, Edwin wie o sso kaman . Dobrze , że mamy takich ludzi na Forum . Cieszę się, że fochy Ci minęły i jesteś znowu razem z nami .

 

 

PS Czy pomuk od największego pomukołapacza nie powinien się liczyć x 10 ???

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fochy Ci minęły

 

to nie fochy, umowa była jasna, przynajmniej z mojej strony :lol: : dostanę z powrotem dostęp do działu K/S i prawo do posiadania podpisu, zaczynam znowu spamować :) , moderatornia uznała że tak, więc jestem :D

 

-- 17 cze 2011, o 07:28 --

 

wychodzi że raczej tylko nowa część załatwi temat,

 

 

AMI zostawił mi dwa takie przewody teflonowe w oplocie, jest to bardzo dobra rzecz do turbo. Pogadaj z nim to Ci wyśle , chyba że masz wersje z podwójnym przewodem przy głowicy to lipa , ale też to można zrobić , tylko potrzebujesz złączki KRONTECA :D

 

 

To jest STI 05, przewód ma może 15 cm od oczka tego przykręcanego do turbiny, a skręcanym końcem, złączka na dwa klucze 17,jeszcze sporo przed miejscem gdzie drugie oczko jest przykręcone do głowicy, ten przewód od AMIego będzie pasował? masz może jakąś poglądową fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje jutro wrzucic, jak wroce do Dublina, bo mam gdzies na dysku.

 

Ogolnie to elastyczny przewod dokrecany potem do rurki zamontowanej w glowicy o ile mnie pamiec nie myli.

 

W kazdym razie nie jak do gc8, gdzie byly jednoczesciowe od glowicy do turbo, czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI zostawił mi dwa takie przewody teflonowe w oplocie

 

Sporo rzeczy zostawił... dawaj, wystawiamy w K/S to może chociaż częściowo nam się za nerwy zwróci :P

A tak na poważniej- Edwin, w razie czego się nie pomyl i nie wyślij komuś moich halogenów i nakrętek :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI zostawił mi dwa takie przewody teflonowe w oplocie

 

Sporo rzeczy zostawił... dawaj, wystawiamy w K/S to może chociaż częściowo nam się za nerwy zwróci :P

A tak na poważniej- Edwin, w razie czego się nie pomyl i nie wyślij komuś moich halogenów i nakrętek :P:mrgreen:

 

Morgiana ,odpuść :roll: i nie spamuj to jest dział techniczny, a nie kółko różańcowe :roll: , naprawdę nie chce mi sie po raz kolejny z Tobą dyskutowac , oraz wysłuchiwać Twoich żali o jakiś halogenach czy nakretkach i innych :roll: , tym bardziej jak nie jesteś stroną w tej sprawie, a o ile wiem to halogeny są Jacka , i nie mam żadnych informacji abym je komukolwiek miał wydać, wysłać itp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stresowac mi sie tu prosze :)

 

 

Jacku ja w sobote wieczorem , już jestem mega odstresowany :wink: :D , chciałem tylko pomóc emoto, bo pamietam że zostawiłeś mi wężyki do wolnego wykorzystania , więc zwyczajnie chciałem pomóc :D , a tu mi Morgiana wyskakuje ni z gwizdy ni z p.... y :twisted: z jakimiś żalami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana ,odpuść :roll: i nie spamuj to jest dział techniczny, a nie kółko różańcowe :roll:

 

Ta jest, panie "wmorderatorze" :wink:

 

a tu mi Morgiana wyskakuje ni z gwizdy ni z p.... y :twisted: z jakimiś żalami :roll:

 

Żartami jeśli już, bo żalu do Ciebie o nic nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...