Jump to content

spinki do włosów

clint
 Share

Recommended Posts

Witam. Nie, nie do włosów ;) W ramach dopieszczania Forestera 2.5XT MY05 przed liftem postanowiłem poprawić trzymanie listw plastikowych na słupkach przednich od wewnątrz. W tym miejscu mam poprowadzone czujki do alarmu i fachura musiał w czasie montażu połamać spinki. Z resztą ja nie lepszy bo chcąc poprawić sam połamałem kolejne spinki i teraz mi te listwy terkoczą w czasie jazdy i trzymają się na słowo honoru. Czy można gdzieś to kupić wysyłkowo lub czy pasują jakieś uniwersalne ogólnie dostępne spinki? Pytam bo nie chce mi się w tak błahej sprawie wybierać specjalnie do ASO i tracić cały dzień.

Chwalę się: w ramach dopieszczania po zakupie udało się naprawić zmieniarkę na sześć płyt w fabrycznym radiu 2din.

Acha, naklejać świnię na lusterka czy nie?

Pozdrawiam, Clint

nie, świnki nie naklejać. Podobno ma zgubny wpływ na aerodynamikę auto. Z drugiej jednak strony słyszałem ze zwiększa ciśnienie doładowania o 0,2 bara... więc może warto... wybór należy do Ciebie... :wink:

co do zapinek to można kupić w intercarsie z tego co wiem. W ASO pewnie też można nabyć drogą kupna.

pozdrawiam

zapinki są także w norauto, u mnie magicy to naprawili, bo lewa listwa mi regularnie na łeb spadała.

przy mojej finezji bardziej mi pasowało rozwiązanie z blachowkrętami, ale ja to brutal jestem.

Do kupienie w ASO za grosze - poza ASO widziałem też je w nie-ASO (są na stronie - firma z 4 i z turbo :)) - z Piaseczna to po sąsiedzku. Za każdym razem jak wymieniam przednią szybę to fachowcy mi te spinki urywają. Z resztą raczej nie da się zdjąć plastików ze słupków "A" nie psując tych spinek.

Acha, naklejać świnię na lusterka czy nie?

Jeżeli w jakiś sposób identyfikujesz się z tą pokręconą forumową społecznością to naklej. Jeżeli nie bawi Cię machanie do i z przejeżdżających subaraków i promienne uśmiechy kierowniczek i kierowników to lepiej nie naklejać.