Skocz do zawartości

spinki do włosów


clint

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie, nie do włosów ;) W ramach dopieszczania Forestera 2.5XT MY05 przed liftem postanowiłem poprawić trzymanie listw plastikowych na słupkach przednich od wewnątrz. W tym miejscu mam poprowadzone czujki do alarmu i fachura musiał w czasie montażu połamać spinki. Z resztą ja nie lepszy bo chcąc poprawić sam połamałem kolejne spinki i teraz mi te listwy terkoczą w czasie jazdy i trzymają się na słowo honoru. Czy można gdzieś to kupić wysyłkowo lub czy pasują jakieś uniwersalne ogólnie dostępne spinki? Pytam bo nie chce mi się w tak błahej sprawie wybierać specjalnie do ASO i tracić cały dzień.

 

Chwalę się: w ramach dopieszczania po zakupie udało się naprawić zmieniarkę na sześć płyt w fabrycznym radiu 2din.

 

Acha, naklejać świnię na lusterka czy nie?

 

Pozdrawiam, Clint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, świnki nie naklejać. Podobno ma zgubny wpływ na aerodynamikę auto. Z drugiej jednak strony słyszałem ze zwiększa ciśnienie doładowania o 0,2 bara... więc może warto... wybór należy do Ciebie... :wink:

 

co do zapinek to można kupić w intercarsie z tego co wiem. W ASO pewnie też można nabyć drogą kupna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kupienie w ASO za grosze - poza ASO widziałem też je w nie-ASO (są na stronie - firma z 4 i z turbo :)) - z Piaseczna to po sąsiedzku. Za każdym razem jak wymieniam przednią szybę to fachowcy mi te spinki urywają. Z resztą raczej nie da się zdjąć plastików ze słupków "A" nie psując tych spinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, naklejać świnię na lusterka czy nie?

 

 

Jeżeli w jakiś sposób identyfikujesz się z tą pokręconą forumową społecznością to naklej. Jeżeli nie bawi Cię machanie do i z przejeżdżających subaraków i promienne uśmiechy kierowniczek i kierowników to lepiej nie naklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...