Skocz do zawartości

Jak i gdzie (Wwa) odmłodzić tylne nadkola w GTku??


kamsti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pewnie już kilko osób robiło tylne nadkola w GT, gdzie polecacie dobrego blacharza w Warszawie lub okolicy, który poradzi sobie z tym problemem. Niestety nie produkują reperaturek :( wiec z jakiego auta zastosować najlepiej?

 

jeśli się znajdą osoby polecające proszę o podanie orientacyjnego kosztu takiego zabiegu.

 

Myślę, że temat pomocny dla posiadaczy GT.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje cudo ma wlasnie odnowione 8) ale to chyba nie przydatne info bo jest w 3city taki magik :P :wink:

 

Wstawiałeś reperaturki?? jeśli tak to proszę napisz od czego podpasowały (czytałem że civic sedan lub 405 )

 

-- 14 cze 2011, o 11:30 --

 

Nie wieże, że nikt nie robił nadkoli w GT - Może przeniesiemy temat?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem.. 8)

ale reparaturek nie trzeba było u mnie jeszcze stosować, bo nadgorliwy jestem więc jak się rudawy kolorek od

wewnątrz pojawił to zrobiłem, ale taką robotę, to każdy lakiernik ogarnie.

Swojego chyba jednak nie polecę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiałeś reperaturki?? jeśli tak to proszę napisz od czego podpasowały (czytałem że civic sedan lub 405 )

 

Nie wstawialem, u mnie jeszcze udalo sie uratowac nadkola a robione mialem same koncowki gdzie jest laczenie zderzakow do budy. Profi robota, moge smialo polecic, wycieczka do 3city w konwoju :twisted: ale nie wiem czy grupowo ogarnie tyle aut przez weekend :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, napiszę ;)

Robiłem całkiem niedawno. Jakieś dwa tygodnie temu. Mocno przeżarte (zderzak z jednej strony już nie miał się czego trzymać), i to nie tylko z tyłu przy zderzaku, ale cały rant błotnika aż do drzwi.

Oddałem swojemu mechanikowi, który ma zaufanego blacharza - reperaturek nie ma, sam dorabiał ale nie znam szczegółów.

Wygląda na profi robotę. Za 2 strony zapłaciłem... powiedzmy, ze ponizej 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, napiszę ;)

Robiłem całkiem niedawno. Jakieś dwa tygodnie temu. Mocno przeżarte (zderzak z jednej strony już nie miał się czego trzymać), i to nie tylko z tyłu przy zderzaku, ale cały rant błotnika aż do drzwi.

 

U mnie sytuacja wygląda podobnie tylko, że jeszcze prawy próg zeżarło :evil: . Samochód stoi u blacharza/lakiernika, mam nadzieję, że jak odbiorę to będę mógł polecić. Mechanik obiecał, że zrobi zdjęcia przed naprawą a ja zrobię po naprawie i sami ocenicie czy warto?

Jak dobrze pójdzie to już jutro będę miał samochodzik w domciu :) .

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...