Skocz do zawartości

najbardziej KULTOWE FELGI do subaru


t-tedi

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej KULTOWE FELGI do subaru

 

Witam

 

interesuje mnie wasza opinia na ten temat , bo własnie mam zamiar nabyć

 

17'' 5x100 pasujące na BREMBO do GT -ka

to zalezy... niektorzy maja bzika na punkcie JDM'owych felg (podobno sa z "gwiezdnego metalu" :lol: ), inni cenia COMPOMOTIVE, SPEEDLINE, OZ Racing czy tez felgi oznaczone jako PRODRIVE (a najczesciej wykonane przez OZ)

 

 

p.s. podobnie jest z wydechami - jedni nie uznaja nic poza Hayward&Scott, drudzy - tylko JDM, a trzeci powie, ze rzadzi REMUS :D

 

 

p.p.s. dla mnie w klasyku najlepiej wyglada felga majaca 5 albo 6 mocnych ramion 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do klasyka pasują najlepiej klasyczne wzory, czyli właśnie coś 5/6 ramion, a jeszcze lepiej jakieś kultowe JDM-y w odpowiednim wzorze bo trzeba wziąć pod uwagę, że jednak nie wszystkie wzory JDM-ów będą pasować...

Zobacz np Tecnomagnesio Sport, miałem kiedyś takie w swojej ex turbowannie(obecny samochód Oskara) i prezentowały się super. Nie wiem tylko czy wejdą na Brembo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno stwierdzić jakie są najbardziej kultowe ... ważniejsze co się komu podoba ;-)

Według mnie klasyk ładnie wygląda zarówno na seryjnych felgach z WRX'a (nie koniecznie złotych) oraz na ats'ach ;-)

ale jeśli maja pasować na Brembo, to wybór się zawęża, bo nie ma zbyt dużo 17" 5x100 wchodzących na ten zacisk bez dystansów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale jeśli maja pasować na Brembo, to wybór się zawęża, bo nie ma zbyt dużo 17" 5x100 wchodzących na ten zacisk bez dystansów ...

do tego w klasyku jest malo miejsca w nadkolach na szerokie felgi, dlatego trzeba szukac felg o szerokosci 7.5 cala (a jeszcze lepiej - 7 cali)

 

klasyk calkiem fajnie wyglada na ori felach z STi MY'02-04 (a do tego te fele mieszcza sie w nadkolach)

 

e9278e63.jpg

 

vicjohn1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najbardziej klasyczne felgi do Subaru to te których już nie produkują, czyli Speedline Corse 2013, robią repliki tych felg na których jeżdżę :mrgreen:

 

[ http://img110.imageshack.us/img110/6254/z2013vv0.jpg ]

 

Potwierdzam, mi te też najbardziej się podobają, tylko właśnie z dostępnością jest problem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do klasyka pasują najlepiej klasyczne wzory, czyli właśnie coś 5/6 ramion, a jeszcze lepiej jakieś kultowe JDM-y w odpowiednim wzorze bo trzeba wziąć pod uwagę, że jednak nie wszystkie wzory JDM-ów będą pasować...

 

może coś z tej półki? :

http://forgedwheels.pl/26-j-75

moze juz daj spokoj z ta krypto-reklama... :roll:

 

-- 14 cze 2011, o 11:28 --

 

p.p.s. dla mnie w klasyku najlepiej wyglada felga majaca 5 albo 6 mocnych ramion

 

 

A dla mnie 11 :wink: Wygląda lżej :wink:

lzej czyli filigranowo? :P

 

tak jak pisalem - to kwestia bardzo indywidualna... :D

 

-- 14 cze 2011, o 11:29 --

 

RAYSY :)

cena zupelnie nieadekwatna w stosunku do tego, co sie dostaje... :roll:

jak sie wyrwie tanie uzywki (a raczej trudno to idzie :mrgreen: ), to ok, ale kupowac nowe moze tylko totalna ofiara JDM manii... imho :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najbardziej klasyczne felgi do Subaru to te których już nie produkują, czyli Speedline Corse 2013, robią repliki tych felg na których jeżdżę :mrgreen:

 

[ http://img110.imageshack.us/img110/6254/z2013vv0.jpg ]

 

Potwierdzam, mi te też najbardziej się podobają, tylko właśnie z dostępnością jest problem... :?

 

 

Z dostępnością problemu nie ma, tylko te rajdowe co jeżdziły w A grupie GC8 nie pasują do seryjnego GC8 :?

 

i190964.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najbardziej klasyczne felgi do Subaru to te których już nie produkują, czyli Speedline Corse 2013, robią repliki tych felg na których jeżdżę :mrgreen:

 

[ http://img110.imageshack.us/img110/6254/z2013vv0.jpg ]

fajne 8) ja mam b. podobne, ino nie Speedline :P

 

img9221hf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie tematu stawiam na speedline corse 2013

 

Czy ktos wie gdzie mozna kupic te cudenka lub repliki ???

 

2013 wychodziły tylko jako 18", najbliżej orginału w 17 są Speeline st2 (ale nie wchodzą na brembo) i Revolution (wchodzą na brembo):

 

Speedline

felgid.jpg

 

Revolution

brembo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Speedline Corse 2013, to ja kiedyś też chciałem tylko oryginalne i długo szukałem, znalazłem firmę w Kanadzie, ale okazało się że to są fest oryginalne i felgi są magnezowe tak jak były w Wrc i jedna kosztuje ok 4 000zł, więc podziękowałem. Znalazłem firmę Revolution Millenium, oni robią coś na wzór 2013, ja kupiłem na ebayu cały komplet i zapłaciłem coś ok. 370 funtów już dokładnie nie pamiętam. Jak byś był zainteresowany to mam do nich numer tel. i mogę ci posłać, fele na aucie wyglądają tak.

 

type.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...