Skocz do zawartości

polski supersamochód


hannibal

Rekomendowane odpowiedzi

hehe to im jawnie pojechali :mrgreen: z opowieści z ludzmi co mieli z "twórcami" arrinery bezpośredni kontakt, wnioskuję, że bardzo słusznie :mrgreen:

ale negatywna reklama to też reklama :wink:

 

http://moto.pl/Motodziennik/10,114402,1 ... sku__.html

 

Odpowiedź producenta Arrinery na kłamliwe zarzuty Moto.pl

 

Łatwo zniszczyć komuś dobre imię, ale trudno odbudować.

http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main ... ex&id_tr=1

 

Uwierz, że ten cały projekt to naprawdę jest jedna wielka ściema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, ze niektore argumenty, szczegolnie te odnosnie podzespolow, sa jak najbardziej sluszne. I choc ja dalej nie wierze w jakosc tego projektu (juz sama forma tego pisma i wszelkich innych materialow o tym swiadcza, o prezentacjach itp nie wspominajac), to wiemy nie od dzis ze Balkan to nie jest rzetelny dziennikarz i lubi oceniac sprawy bez doglebnego ich zbadania.

 

To jest niestety problem nowych mediow, ze kazdy dzis moze nadawac i docierac do mas. Co gorsza, szczegolnie w Polsce, ludzie lykaja wszystko jak glupcy, bez zastanowienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, ze niektore argumenty, szczegolnie te odnosnie podzespolow, sa jak najbardziej sluszne. I choc ja dalej nie wierze w jakosc tego projektu (juz sama forma tego pisma i wszelkich innych materialow o tym swiadcza, o prezentacjach itp nie wspominajac)

 

"Prezentacja" - narazie chyba jedyna (?) byla tak bardzo koko spoko, ze nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac (spoznienie, otoczka, laweta, etc). Z tego wynika, ze najslabszym ogniwem projektu jest PR / marketing :roll: Z czego z kolei wynika, ze nie mozna lekcewazyc zadnego elementu, bo nawet najlepszy produkt sam sie nie obroni na poczatku. Szczegolnie tak drogi, niszowo-eksluzywny produkt jakim ma byc Arrinera.

 

Na pocieszenie, taki np. Lotus - marka z tradycjami, w obliczu mega klopotow tez daje PRowego ciala po calosci

 

http://www.autoguide.com/auto-news/2012 ... ad-on.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was Panowie / Koledzy skończcie temat tych oszustów bo to nie ma sensu. O tych Panach i tym projekcie mogę sporo napisać i powiedzieć miałem przyjemność kiedyś dla nich robić prezentację i wiem co to za ludzie i do tego jakie mają zaplecze konstruktorskie techniczne, jednym słowem mogę to określić pic na wodę i nic więcej.

Moja i kolegi wizyta u tych Panów była bardzo ciekawa, nie dość że budynek w którym miesciło się biuro to był jakiś stary barak, do tego wiedza techniczna tych panów ograniczała się do twierdzenia Róbcie - Robimy, nic zero pomysłu, zero koncepcji, nic więcej.

Nasz spotkanie było jedno i ostatnie, jeszcze kiedyś dzwonili z pytaniem kiedy możemy zacząć ale oczywiście nasza odpowiedz była jedna Nigdy. dodam że wraz z kolegą mieliśmy pomagać w budowaniu właśnie super samochodu, nie będę pisała i się rozwodził jak to miało wyglądać, ale chłopak co miał im pomagać pracuje dla porsche, bmw jest specjalistą od crash testów z licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Ale jak mówię poziom abstrakcji tych Panów jest na takim poziomie że nie warto nawet zaczynać dyskusji.

Polecam zamknąć temat, ta piramida finansowa nie zasługuje aby o niej pisać czy prowadzić dyskusję, to jest jednym słowem kpina nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie watpi w to, ze to kpina. Ale tak jak slusznie zauwazyl Bartz, argumenty J.B. tez nia sa. Jak juz chcial ich pokazac w negatywnym swietle (czy tam prawdziwym), to jego zasranym dziennikarskim obowiazkiem bylo rzetelne zebranie informacji - a tak to sie tylko sam osmieszyl i osiagnal mniej niz mogl, bo wiele osob teraz zacznie sie zastanawiac, ze moze jednak ta Arrinera to porzadny projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...