Skocz do zawartości

Tomasz Kuchar i Felix Baumgartner w Zielonej Górze


estbor

Rekomendowane odpowiedzi

Ku wielkiemu zaskoczeniu 1-12-05 T.Kuchar i F.Baumgartner przyjechali potrenować na nasz tor w Kisielinie :mrgreen:

Do końca nie było wiadomo czy przyjadą i czym będą jeździć...

Z całą ekipą była gwiazda światowa Felix Baumgartner, nie! nie kierowca rajdowy, postać sportów ekstremalnych. Więcej na www.felixbaumgartner.com

Dla zainteresowanych - pojechali na Rajd Barbórki do W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie przejazd rajdu - czeka na traske poznańską :mrgreen:

tu się zgodze..to jest extreme :mrgreen: dodam jeszcze trase Kraków-Lublin..i przy okazji podrawiam wszystkich killerów których spotkam dziś na w/w 8)

 

Kraków-Rzeszów też jest dobra miejscami, szczególnie zimą...

Jak mam jakiegoś Szwica z wizytą, to zawsze biorę go na przejażdżkę jedną z takich tras. Ma chłop co opowiadać po powrocie przez następnych parę miesięcy... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fok ! :)

 

Toż to je moje miasto, moj tor, moje pierwsze proby Twingo... :lol:

 

Pieknie.... :wink:

 

24.12.2005 - Rano, przed 12.00 proponuje maly trening i anonsuje sie na torze, swoim Subarakiem.

 

...Jakos trzeba uczcić i zaznaczyć przyjazd na świeta do domu...

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam jakiegoś Szwica z wizytą

 

Ze Szwajcarami się zadajesz? Mili ludzie, ale kompletnie nie do życia. Za porządni, za bardzo ułożeni... :twisted: Siedziałem tam ze 2 miechy w tamtym roku i wyszło mi bokiem :twisted:.

 

Ale drogi mają naprawdę ok. Tylko pojechać nie można - limit 60, człowiek jedzie 62, cyk - mandacik :twisted:.

 

A co do Baumgartnera, to tamten do F1 to Zsolt i połowa renówek na Węgrzech to "Baumgartner edition". Nawet te trzydziestokonne :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku wielkiemu zaskoczeniu 1-12-05 T.Kuchar i F.Baumgartner przyjechali potrenować na nasz tor w Kisielinie

 

a tak w ogóle tor jest ogólno dostepny? mozna sobie np wjechać na godzinkę ( za jaka oplata ) i pojezdzic ?

 

bede 17.12 w Zielonej Gorze wiec sobie pomyslalem ze jak znajde chwilkie to bym zahaczyl 8) moze bedzie biało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku wielkiemu zaskoczeniu 1-12-05 T.Kuchar i F.Baumgartner przyjechali potrenować na nasz tor w Kisielinie

 

a tak w ogóle tor jest ogólno dostepny? mozna sobie np wjechać na godzinkę ( za jaka oplata ) i pojezdzic ?

 

bede 17.12 w Zielonej Gorze wiec sobie pomyslalem ze jak znajde chwilkie to bym zahaczyl 8) moze bedzie biało...

 

Tor jest ogolnodostepny tylko trzeba wczesniej zarezerwowac.Robilismy tam proby sprawnosciowe przy okazji zlotow Hondy, jeden forumowicz rowniez tam jezdzili ;) wlasnie subarakiem.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam jakiegoś Szwica z wizytą

 

Ze Szwajcarami się zadajesz? Mili ludzie, ale kompletnie nie do życia.

Tak się życie ułożyło... :roll:

Im po prostu świeżej krwi brakuje. Przez ostatnich 600 ponad lat, żadna obca armia im nie przeleciała... pól, to i kiszą się we własnym sosie, geny letalne się ujawniają i przez te 600 lat zegar z kukułką zdołali wymyśleć. No i Swatcha...

Nigdzie na świecie nie widuję takiego natłoku M3, M5, AMD, RS i innych wynalazków tego typu, jak w Zurychu. I to wszystko sunie z prędkością 50 km/h po mieście (jak im akurat warunki pozwalają), a jak się wyrwą na autostradę, to oszałamiające 130 potrafią wyciągnąć.

 

Jak kupować używany samochód, to tylko w Szwajcarii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...