Skocz do zawartości

Znani i lubiani w Subaru


kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Znani i lubiani w Subaru? Proszę bardzo: np Chojny i Pumex nie mówiąc o Matce. Czy ktoś zaprzeczy? :wink:

 

Ależ skąd :wink:

 

 

Nie zapomniałeś przypadkiem o Dyrekcji, Flipperze, Subarycie, aflincie, szczurze75 i pablonasie :?: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znani i lubiani w Subaru? Proszę bardzo: np Chojny i Pumex nie mówiąc o Matce. Czy ktoś zaprzeczy? :wink:

 

Ależ skąd :wink:

 

 

Nie zapomniałeś przypadkiem o Dyrekcji, Flipperze, Subarycie, aflincie, szczurze75 i pablonasie :?: :mrgreen: :wink:

 

A Pablonas to już znowu jeździ Subaru? Co do reszty to nie śmiem nawet wątpić czy jeżdżą, o Dyrekcji nie wspominając :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to macie fotke od frontu jak to wygladało,no nie powiem,za styl punktów mało,chyba,że faktycznie ktoś z ryjem wjechał na tej Pani miejsce,ale z drugiej strony,to był piatek ok.14 więc miejsc dookoła od cholery..

z może to taki styl pod tym sklepem (?) zerknijcie na to Q7 z tyłu :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znany czy lubiany, ale Mirek Szymkowiak jeździ po Krakowie Subarakiem Imprezą 8)

Kiedyś mial czarne SPRT, a teraz? :)

 

Teraz ma niebieskiego sedana MY11. Ma wlot, więc albo WRX albo Diesel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, stałem 1 metr od jego Subaru (wiem gdzie Mirek mieszka ;) ) i to na pewno nie jest STi :) Po pierwsze, brak hebli brembo, nie te felgi. Ma naleśnika, ale to w rozpoznaniu nie pomoże :P Może podjadę tam dzisiaj, jak będzie stał to zrobię mu zdjęcie, żeby nie było wątpliwości. Poza tym, STi to ja poznam z kilometra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to macie fotke od frontu jak to wygladało,no nie powiem,za styl punktów mało,chyba,że faktycznie ktoś z ryjem wjechał na tej Pani miejsce,ale z drugiej strony,to był piatek ok.14 więc miejsc dookoła od cholery..

z może to taki styl pod tym sklepem (?) zerknijcie na to Q7 z tyłu :idea::mrgreen:

 

o dziwo (że tak dziwnie to określę) na parkingach pod wielkimi marketami ludzie jeżdżący suv-ami przypodobali sobie parkowanie w stylu "kumbajnem po GS" i wszelakie ML,Q7,GL czy X5 zwykle stoją w takich pozach,ze masakra :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, stałem 1 metr od jego Subaru (wiem gdzie Mirek mieszka ;) ) i to na pewno nie jest STi :) Po pierwsze, brak hebli brembo, nie te felgi. Ma naleśnika, ale to w rozpoznaniu nie pomoże :P Może podjadę tam dzisiaj, jak będzie stał to zrobię mu zdjęcie, żeby nie było wątpliwości. Poza tym, STi to ja poznam z kilometra :mrgreen:

skoro tak to nie może być WRX my11 bo go nie można kupić :roll: przynajmniej na polskim rynku :roll: :|

 

czyli dyszel :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja parkuję naprzeciwko, prawie zderzak w zderzak a dupa i tak wystaje poza miejsce

 

 

To chyba najwyższy czas na dietę :twisted:.

to jest sexy sumo :twisted: 8)

 

ps. koniec offtopu w tym wątku.

ok

 

nie wiem czy było że niejaki K. Heller wozi się na prawym w Subaru? :idea: 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba sedana MY11 w Polsce. Nie było też sedana (2008-10) w dieslu.

Czyli był to pewnie WRX MY09 lub MY10. WRX MY08 sedana chyba też nie było, albo pojawił się później (sam sedan wszedł później niż hatchback).

Pozostaje tylko kwestia wersji, czy był to WRX 265 czy WRX 230 (tych drugich to pewnie dużo nie było, bo kosztowały tyle samo co WRX 265, SIP miał chyba takiego jako auto do testów http://www.autogaleria.pl/auto_test/subaru-impreza-2.5-wrx-sedan,271.html).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba sedana MY11 w Polsce. Nie było też sedana (2008-10) w dieslu.

Czyli był to pewnie WRX MY09 lub MY10. WRX MY08 sedana chyba też nie było, albo pojawił się później (sam sedan wszedł później niż hatchback).

Pozostaje tylko kwestia wersji, czy był to WRX 265 czy WRX 230 (tych drugich to pewnie dużo nie było, bo kosztowały tyle samo co WRX 265, SIP miał chyba takiego jako auto do testów http://www.autogaleria.pl/auto_test/subaru-impreza-2.5-wrx-sedan,271.html).

 

Cóż, cały pic polega na tym, że niestety nie ma oznaczenia modelu na tym samochodzie... :roll: Samochód widziałem 2 razy przy okazji wykonywania kontraktu dla jednej z Krakowskich firm. Pewny jestem jedynie, że to "Szymek" jechałtym samochodem i że jest to najnowszy sedan. Pewne jest też, że to nie STi, chociażby z racji ospojlerowania, felg, hamulców itp itd. Natomiast światełkiem w tunelu może być wygląd samochodu, otóż maszyna jest identyczna jak ta na Twoich zdjęciach Jacku. Więc zagadka została prawdopodobnie rozwiązana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wasze zastanawianie się, ma wrx'a. Wcześniej miał SPRT, ale nie czarne jak ktoś pisał, a taki dziwny brązowawo-złotawy kolor.

 

Nawet wiem, skąd masz tak dokładne informacje... Może po sąsiedzku zaprosisz Szymka na The Forum...? ;)

 

BTW, gdzie masz prosiaki...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wasze zastanawianie się, ma wrx'a. Wcześniej miał SPRT, ale nie czarne jak ktoś pisał, a taki dziwny brązowawo-złotawy kolor.

 

Nawet wiem, skąd masz tak dokładne informacje... Może po sąsiedzku zaprosisz Szymka na The Forum...? ;)

 

BTW, gdzie masz prosiaki...? ;)

 

 

Prosiaki właśnie odebrałem z poczty i gdzieś zgubiłem w szufladzie... a miałem już naklejać. Szymek luźny gość, miałem okazję z nim parę razy rozmawiać, może kiedyś się na forum pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...