Skocz do zawartości

Znani i lubiani w Subaru


kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Anita Werner ma teraz chyba szampańskiego Forestera 2007 XT nadal na łódzkich blachach (wcześniej oczywiście 2007 N/A)

 

Bogusław Linda - ostatnio widziałem go w srebrnym OBK MY10 (na zmianę z Porsche) / on już chyba ma 3 Subaru

 

Jacek Cygan - zielony Forek MY06 (przynajmniej kiedyś)

 

Marcin Bosak - OBK MY00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jest normalna :) a przynajmniej była :wink: jak chodziliśmy razem do liceum 8)

 

 

Slesz chodziłeś do I czy do IV bo nie pamiętam teraz w którym ona była, ale na 99% Kopernik.

 

Kopernik? serio? też moje LO, ale nie przypominam sobie, choć sporo znanych osób tam się przewinęło..ale ona na pewno nie za moich czasów..że już nie wiem czy jak taki stary, czy młody, że się z nią minąłem..

jaki to rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś na wrocławskich bielanach zaparkowałem koło fork,polazłem na zakupy,i do auta i tam spotkałem włascicielkę forka,była to żona baaardzo znanej w środowisku ratowniczym osoby :) Pani ta zauważyła moją bluzę rat.med.na półce i zapytała się czy znam nazwisko Jakubaszko,ja na to,że tak,a Pani ta przedstawiła się jako...Jakubaszko :shock: o żesz urwał :!: (małe info: http://www.gornicki.pl/jakubaszko )

 

Wcześniej jak tylko się zjawiła zrobiłem dokładny wywiad odnośnie forum,świń itp,o ile świnie są obce (do dziś :mrgreen: ) o tyle chwaliła się ,że wszelkie czasopisma plejadkowe trafiają do domku :mrgreen:

Tak więc skoro żona specjalisty od medycyny ratunkowej porusza się Forkiem to znaczy,że to naprawdę bezpieczne auto :D

tym bardziej,że właścicielka zachwalała sobie to autko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś na wrocławskich bielanach zaparkowałem koło fork,polazłem na zakupy,i do auta i tam spotkałem włascicielkę forka,była to żona baaardzo znanej w środowisku ratowniczym osoby :) Pani ta zauważyła moją bluzę rat.med.na półce i zapytała się czy znam nazwisko Jakubaszko,ja na to,że tak,a Pani ta przedstawiła się jako...Jakubaszko :shock: o żesz urwał :!: (małe info: http://www.gornicki.pl/jakubaszko )

 

Wcześniej jak tylko się zjawiła zrobiłem dokładny wywiad odnośnie forum,świń itp,o ile świnie są obce (do dziś :mrgreen: ) o tyle chwaliła się ,że wszelkie czasopisma plejadkowe trafiają do domku :mrgreen:

Tak więc skoro żona specjalisty od medycyny ratunkowej porusza się Forkiem to znaczy,że to naprawdę bezpieczne auto :D

tym bardziej,że właścicielka zachwalała sobie to autko :D

 

ale chyba to zdjęcie to zrobiłeś jak już wyjeżdżała, co? :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? :roll: jak jakiś matoł na miejscu na przeciwko wystawił ryja na jej miejsce to jak miała inaczej stanąć? :roll:

Ja naprzeciwko nie widzę żadnego auta.

 

Takie parkowanie to jest zupełnie nieważny szczegół, żebyśmy na drodze spotykali tylko takie problemy :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie raz się tak zdarzyło :roll: staje jakieś ciele i zajmuje 1,5miejsca parkingowego. ja parkuję naprzeciwko, prawie zderzak w zderzak a dupa i tak wystaje poza miejsce :roll: ja jak po zakupach wracam do wozidła to kolesia z naprzeciwka nie ma, a moj stoi jak sierota :roll: nie cierpię tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie raz się tak zdarzyło :roll: staje jakieś ciele i zajmuje 1,5miejsca parkingowego. ja parkuję naprzeciwko, prawie zderzak w zderzak a dupa i tak wystaje poza miejsce :roll: ja jak po zakupach wracam do wozidła to kolesia z naprzeciwka nie ma, a moj stoi jak sierota :roll: nie cierpię tego

 

poczekać aż ciele odjedzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie raz się tak zdarzyło :roll: staje jakieś ciele i zajmuje 1,5miejsca parkingowego. ja parkuję naprzeciwko, prawie zderzak w zderzak a dupa i tak wystaje poza miejsce :roll: ja jak po zakupach wracam do wozidła to kolesia z naprzeciwka nie ma, a moj stoi jak sierota :roll: nie cierpię tego

 

poczekać aż ciele odjedzie. :wink:

nie zawsze jest czas :roll:

dlatego wolę parking pod makro :mrgreen: tam zawsze połowa miejsc jest pustych a ja sobie spokojnie staję na końcu parkingu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...