Skocz do zawartości

Znani i lubiani w Subaru


kris88

Rekomendowane odpowiedzi

heh no tak....dzięki...gość ma już dużego plusa ode mnie, ma gust :D

 

edit.

nawet znalazlem jego wywiad po zakupie tego właśnie auta, nieźle chwali naszą markę ;)  i opisuje ciekawe sytuacje

http://www.topgear.com.pl/lifestyle/maciej-malenczuk-sowiecki-hibernatus/r27ly9

Edytowane przez maskun
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda, że nie ma informacji o takich naprawach, jak na przykład UPG ; ) Kilka postów wcześniej, ktoś widział jak Maleńczukowi to Subaru odmówiło posłuszeństwa. Może nie dla każdego informacja ważna, ale zawsze warto napisać.

 

Tak, to auto Maleńczuka. Był nim na Plejadach 2011. UPG mu padło u moich teściów pod domem na trasie do Pleszewa (podobno tam ma studio i nagrywa).

 

Z tego co wiem od Piotra Kociałkowskiego, auto wróciło do Kocaru, ale nie wiem czy tam było naprawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem gdzieś, że Szymon Majewski uczestniczył w SJS w swoim OBK icon_wink.gif

Zgadza się miał identyczny jak mój - mam nawet archiwalny nr Plejad z wywiadem z bodajże 2005 czy 2006 roku  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też przeglądałem profile na fejsie skoczków narciarskich, skubańcy mają dużo śniegu i też mają gust.

 

Jak wiadomo Małysz od wielu lat widywany jest w Subarynach,  Maciek Kot też jest zapalonym miłośnikiem Sti, a także EVO, na forum evo nawet jest czasem aktywny (można też znaleźć jego dzwona EVO IX na jakimś przejeździe )  

 

Ale dzisiaj znalazłem jeszcze jednego pasjonata. Dawid Kubacki w forumowym GT'ku ;  ) 

post-13200-0-83077300-1449664438_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...