Skocz do zawartości

Znani i lubiani w Subaru


kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, ale Pani Justyna P. która początkowo miała WRX'a, przeszła na ciemną stronę mocy.

 

http://www.plotek.pl/plotek/51,111483,10578356.html?i=5

 

A tak btw. to właśnie evo tez już sprzedała, z resztą ostatnio było na forum wystawione i tez już poszło ; ) 

 

Było było...

Jej WRX`a miał Hogi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy było, ale Pani Justyna P. która początkowo miała WRX'a, przeszła na ciemną stronę mocy. http://www.plotek.pl...578356.html?i=5 A tak btw. to właśnie evo tez już sprzedała, z resztą ostatnio było na forum wystawione i tez już poszło ; )

 

A wiesz kto kupił od niej WRXa? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu pod moją robotą zaparkował Maciej Orłoś swojego nowego białego Outbacka (chyba już ten z CVT), a parę dni później zjawił się Robert Korzeniowski, oczywiście pieszo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy było, ale Pani Justyna P. która początkowo miała WRX'a, przeszła na ciemną stronę mocy. http://www.plotek.pl...578356.html?i=5 A tak btw. to właśnie evo tez już sprzedała, z resztą ostatnio było na forum wystawione i tez już poszło ; )

 

A wiesz kto kupił od niej WRXa? ;-)

 

Niestety poprzednicy mnie uprzedzili i nie mam już wątpliwości kto nim był hahah ;  )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Maleńczuk ma czarnego lanosa sti

 

bez spoilera i nawet był nim na plejadach i startował....

 

:)

 

 

w sedanie ten lanos ;) jak mu padła UPG to zatrzymał się u moich teściów na podjeździe pod domem niedaleko Pleszewa ;) mam gdzieś foto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Janusz Filipiak w Polsce jeździ Rolls-Royce-em a w Szwajcarii?  :thumbup:

 

Drugi dom ma pan w Szwajcarii. Duży?

- Mniejszy. Tam nie można mieć rezydencji, bo się płaci za nią horrendalne podatki. Zresztą nie wypada. Dom bogacza i dom zwykłego nauczyciela wyglądają podobnie i mają maksymalnie dwieście metrów. Oni się nie lubią pokazywać. Biznesmeni też. Front jest skromny takiego biznesmena i nawet jak ma w garażu ferrari, to nigdy do fabryki nim nie przyjedzie, żeby pracownicy nie widzieli. Przyjedzie najwyżej autem marki Subaru. Szwajcaria jest wyjątkowa. Kraj równości.

Pan to lubi?

- Mnie to nie przeszkadza. W Szwajcarii też jeżdżę subaru.

 
Swoją drogą bardzo ciekawy wywiad:
Janusz Filipiak: Milioner ma wyglądać na milionera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...