Skocz do zawartości

Na weekend nad morze


ggggtt

Rekomendowane odpowiedzi

No nie . Ja do Białogóry pojechałem do przyjaciół co sobie dom letniskowy wybudowali . Bardzo mi sie spodobało i poza tym nie musze płacić za pobyt i to jest największy argument . No tylko na zmiane obiad muszę gotować . :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam noclegi w "Dolinie Łysicy" w Św. Katarzynie → http://www.dolinalysicy.wczasywpolsce.pl/.

Pokoje na parterze, od strony lasu, są ciche i powietrzne. Blisko do szlaku na Łysicę.

 

 

wielkie dzięki :)

 

zaraz zadzwonię do nich, może coś mają wolnego jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzechowo - na plaży mało ludzi a jak się pójdzie 300 metrów na wschód to można się poczuć jak na bezludnej wyspie:))

 

pozlecam

 

A polecasz jakis nocleg w Orzechowie?

 

 

Niestety nie byłam tam na noc - ale wiem że są jakieś domki i prywatne kwatery.

Można nawet przenocować w Ustce i jeżdzić do Orzechowa na plaze to jakies max 10 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciut dalej. Sasino/Zielonka/Ulinia-Stilo... do tego ponoć restauracja u ewy jedna z lepszych w województwie

Ewa Zaprasza - jedna z lepszych nad morzem :) Zwłaszcza śledzik podawany gratis na przystawkę jest najlepszym jaki kiedykolwiek jadłem. Mieli też rewelacyjne kołduny, ale od dwóch lat starsza Pani nie ma już tyle siły, żeby je wyrabiać więc skończyły się :( A po dobrym jedzonku warto podjechać parę kilometrów samochodem, potem przejść się parę kilometrów przez las i wyjść na piękną i pustą plażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zanim udam sie z mą lubą na właściwe wakacje, chcemy wyskoczyć w lipcu gdzieś na weekend - padło na Morze.

Gdzie pojechać, aby spędzić ten weekend w ciszy i spokoju, bez bydła, aby nie odpoczac w ten weekend?

Szukamy jakiejs malej miejscowosci z w miare pusta plaza, bez tlumu turystow, dyskotek, barow itp.

 

Jezeli przy okazji znacie jakis pensjonat godny polecenia, rowniez poprosze o Wasze typy.

 

Czerwiec w miejscowosci HEL był super spokojny.

W życiu nie widziałem tak mało ludzi i takiego spokoju nad polskim morzem. Nie wiem czy znajdzie jednak to swoje przełożenie na lipiec....

 

Wychodzisz na plaże wyjsciem które jest nieco z dala od miasta i masz całkiem pustą plażę, to rzadkosc na polskim wybrzeżu. Pierwszy raz widziałem coś takiego w Polsce, mimo ze pogoda byla całkiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pojechać, aby spędzić ten weekend w ciszy i spokoju, bez bydła, aby nie odpoczac w ten weekend?

Szukamy jakiejs malej miejscowosci z w miare pusta plaza, bez tlumu turystow, dyskotek, barow itp.

 

1. Jarosławiec (droga wzdłuż morza na zachód od miasta)

2. Dziwnówek

3. wspomniane już: Karwia-Karwieńskie Błota - Dębki (nie Dąbki) - Białogóra (raczej części wybrzeża między tymi miejscowościami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecam również Piaski - totalny koniec Polski, lekkie zadupie, ale cisza i spokój, dalej już tylko granica. Byliśmy tam co prawda ostatni raz jakieś 6 lat temu, więc się pewnie troszku ucywilizowała miejscowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dzikie plaże w Polsce to pasmo:

 

od zachodu:

 

Ustka-Orzechowo-Poddąbie-Rowy-Łeba

 

Plaże Smołdzińskiego Parku Narodowego i okolice (Łeba)

 

Wychowałem się w tych rejonach

POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dzikie plaże w Polsce to pasmo:

 

od zachodu:

 

Ustka-Orzechowo-Poddąbie-Rowy-Łeba

 

Plaże Smołdzińskiego Parku Narodowego i okolice (Łeba)

 

Wychowałem się w tych rejonach

POLECAM!

 

 

Mieszkałem w Ustce prawie całe życie (jeszcze dość krótkie :wink: )

Z samej Ustki zrobił się bajzel podobny do Mielna. Może mniej ścisku, bo Ustka jest większa

ale spokoju tam nie zaznasz.

 

Prawdą jest, że im dalej na wschód tym spokojniej. Plaże są fantastyczne, jak są bo czasami morze zabiera brzeg podczas jesiennych sztormów.

Orzechowo to fajne miejsce. Dużo drzew liściastych co jest rzadkością nad morzem, fajna wydma

i do Ustki na imprezę jest bliziutko. Można iść z buta. IMHO fajna opcja tylko dawno tam nie byłem

i nie mam pewności czy nie zrobił się tłok. Dalej jest Poddąbie. Kiedyś tam było spokojnie, było...

Kolejno Rowy, Łeba - podobnie jak w Ustce.

Jest jeszcze opcja aby mieszkać w Ustce, a na plażę jeździć na zachód pod poligon. Kilka lat temu można było osobówką dojechać prawię nad samą plażę. Tam możesz robić co chesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

nie chce tworzyc nowego tematu, wiec podpytam w tym...

 

poradzcie, prosze, jakies fajne miejsce do przenocowania w okolicy :arrow: http://www.lebapark.pl/html/kontakt.html

 

jedna albo dwie nocy pod koniec maja, mysle ze ok. 7-8 doroslych (i troche dzieciakow :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...