Skocz do zawartości

Na weekend nad morze


ggggtt

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim udam sie z mą lubą na właściwe wakacje, chcemy wyskoczyć w lipcu gdzieś na weekend - padło na Morze.

Gdzie pojechać, aby spędzić ten weekend w ciszy i spokoju, bez bydła, aby nie odpoczac w ten weekend?

Szukamy jakiejs malej miejscowosci z w miare pusta plaza, bez tlumu turystow, dyskotek, barow itp.

 

Jezeli przy okazji znacie jakis pensjonat godny polecenia, rowniez poprosze o Wasze typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos wspomnial rowniez polecam Kuznice,nie tylko dlatego ze tu mieszkam heh,jezeli chodzi o puste plaze,spacery i spokojny pobyt to idealne miejsce,jak bys sie zdecydowal-noclegi moge polecic na PW,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze, że jeszcze nikt Chałup nie propsował !!!
aby spędzić ten weekend w ciszy i spokoju

Może dlatego ;]

 

Jeśli chodzi o półwysep to Kuźnica lub Jurata będzie i cisza i spokój. Ewentualnie jakieś pensjonaty w Jastarni ale na uboczu np. okolice ulicy Sztormowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze, że jeszcze nikt Chałup nie propsował !!!
aby spędzić ten weekend w ciszy i spokoju

Może dlatego ;]

 

Jeśli chodzi o półwysep to Kuźnica lub Jurata będzie i cisza i spokój. Ewentualnie jakieś pensjonaty w Jastarni ale na uboczu np. okolice ulicy Sztormowej.

 

mam na myśli Chałupy od tabliczki do tabliczki...albo nawet za ostatnią tabliczką. Sądząc po Twoim awatarze i tym co piszesz dla Ciebie Chałupy zaczynają się tam gdzie kończy się Władysławowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat latam na Maszo w Jastarni właśnie dlatego że jest tam w miarę spokojnie i mniej ludzi.

Chałupy jako miasteczko też zrobiły się tłoczne i nie jest tam już tak spokojnie jak kiedyś. Końcówka Chałup faktycznie jest trochę spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę do Białogóry

 

polecam pol godziny drogi na zachod, jezel komus nie przeszkadza dluzszy spacer przez wydmy, jedna smazalnia i totalne odludzie ;)

 

 

O ile kiedyś Białogóra wydawała mi się dziurą gdzie kończy się asfalt, to faktycznie w kierunku zachodnim - np. Lubiatowo - jest jeszcze spokojniej (różnica mniej więcej taka jak między Karwią a Białogórą). Co do dojazdu na plażę najlepiej rowerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę do Białogóry

 

polecam pol godziny drogi na zachod, jezel komus nie przeszkadza dluzszy spacer przez wydmy, jedna smazalnia i totalne odludzie ;)

 

 

O ile kiedyś Białogóra wydawała mi się dziurą gdzie kończy się asfalt, to faktycznie w kierunku zachodnim - np. Lubiatowo - jest jeszcze spokojniej (różnica mniej więcej taka jak między Karwią a Białogórą). Co do dojazdu na plażę najlepiej rowerami.

 

 

Jeszcze ciut dalej. Sasino/Zielonka/Ulinia-Stilo... do tego ponoć restauracja u ewy jedna z lepszych w województwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...