Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Sie postaram wpaść też. Wyglądam już troche lepiej, więc może nie bede aż tak bardzo straszył.

 

pozdrawiam

Kaskader :mrgreen:

Tylko nie wybieraj się na lotnisko , bo bramki wykryją druty i Ciebie nie wpuszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie...to jest niewiarygodne...

 

 

Od dwóch tygodni nie jeździłem swoim samochodem. Dziś postanowiłem go ruszyć, żeby jutro dotrzeć na spot. Oczywiście akumulator był prawie rozładowany więc podpiąłem kablami drugi wóz i odpalił. Jak odpalił, to trzeba pojeździć. Tak też zrobiłem. Trochę Al. Prymasa Tysiąclecia, trochę wisłostrady, powrót na Żoliborz przez pl. Wilsona...no to postanowiłem na pustej prostej trochę przycisnąć. Zielone światło, jedynka, gaz do dechy, dwójka, trójka, i hamowanie na następnych światłach... A tu dym spod maski i znajomy zapach gotującego się płynu chłodniczego. W tym momencie :evil: na mojej twarzy. Dojechałem do garażu. Otwieram maskę a tam wszystko obryzgane płynem chłodniczym. Okazało się, że przy mocnym przyspieszeniu zsunęła się rurka (ta szeroka) od chłodnicy :shock: No (tu same brzydkie słowa)...

 

I jutro, zamiast przyjechać na spot, to po pracy muszę założyć tę rurkę z powrotem (bo dziś była gorąca), sprawdzić, czy od spodu też nie spadła i kupić/dolać płyn chłodniczy. Wezmę się za to około 21:15 więc raczej nie dojadę :evil:

 

To się nazywa fatum :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam

Kaskader

 

Dupa a nie kaskader

Kaskader to taki co umie spaść i się nie połamać

 

Ty to jesteś teraz "Druciana Szczęka" :roll: :mrgreen:

 

-- 31 sie 2011, o 09:28 --

 

Od dwóch tygodni nie jeździłem swoim samochodem.
no to co się dziwisz, że tak zareagował? obraził się, że stoi w garażu... :twisted:

 

 

Dokładnie - jak stoi w garażu to guma parcieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...