Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Nici z mojej obecności na spocie. Wygląda na to, że jestem skazany do końca tygodnia na Skode :(

 

to wpadnij skodą, jaki problem?

 

Rozumiem że jutro aktualne. Postaram się dotrzeć, bo akurat będę futrzaki zawozić do rodziców, to powinnam się wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ilość oleju... Masakra - poniżej low... Wczoraj zrobiłem zamówienie w nie-ASO. Raczej do jutro paczka nie zostanie dostarczona. Nici z mojej obecności na spocie. Wygląda na to, że jestem skazany do końca tygodnia na Skode :(
Tiaaa... A ja przelałem i mam 4 cm nad "HI"... Zepsuję sobie coś? :-(

 

-- 12 sty 2011, o 11:05 --

 

PS. w tej scenie z turkiem w kebabie to gra chyba Adamusmax bez makijażu :?: :roll: :mrgreen:

Mnie najbardziej rozwala w 1:36 Fibak stojący z tyłu i się gibiący jak rezus :lol:

Mnie się baaardzo podoba syrenka warszawska, zwłaszcza, że śpiewa coś o wychodzeniu bokiem, a to baaardzo "Subarowe" ;-) Może chodzi o jakieś zakręty? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w GM, subarkę porzuciłem na motylku przy zjeździe 19-22 więc pytam czy ktoś dotrzymał towarzystwa mojemu autku :)

Pogoda sugerowała że się schowacie pod dachem ale nikogo nie widziałem, a że siłownie w GM sprawdzałem to też nie miałem siły was szukać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno pieniądze leżą na ulicy :wink: :mrgreen:

Dawaj adres. I niech to bedzie naprawde dluuuuuuuuuuuuga ulica... :P:mrgreen: :wink:

Al. Jana Pawła II 27 :wink:

To jest długa ulica? Ta jest krótka! :wink:

Ja proponuję moją ulubioną z Gocławia: "Dwudziestego pierwszego pułku piechoty imienia Dzieci Warszawy" :twisted: Macie dłuższą? Nazwę? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...