Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Na codzien mieszkam w Szwajcarii, mam nadzieje, ze mimo to moge pojawic sie na warszawskim spocie :P

 

 

wpadniesz na spota z Zurychu? Spoko :)

 

Galeria Motłochu jutro/wtorek godzina 19, poziom pewnie "top -1" (nigdy nie wiem który cyferkami:) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pod gołym niebem wieje, a jak wieje to jest zimniej.

Bo zimno to i tak już jest :P

 

twardym trzeba byc nie mietkim :wink: a i tak przeniesiemy sie w kierunku picia i jedzenia pewnie.

ja tam wole nie miec nad dachem betonu ale spoko :)

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero... Ale będzie gotowy na 100% przed lutym :). Tak planuję na 20 stycznia odbiór, jeśli nie wyskoczy nic po drodze... A wątpię.

Ciężko sie rozstać na miesiąc... Wyglądam przez okno i nic nie stoi... Głupie uczucie.

Jak będzie już gotowy, to na spoty regularnie ;). Czyli od lutego! Więc nie raz będzie okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie ma wśród nas drogowców - oby ich zaskoczyło po raz kolejny i zasypało na amen :mrgreen:

 

hola hola... ja na co dzień do pracy złomkiem, więc mnie mocno nie na rękę jak nie odśnieżą :P

 

-- 28 gru 2010, o 00:08 --

 

Tak planuję na 20 stycznia odbiór, jeśli nie wyskoczy nic po drodze... A wątpię.

 

e no to na moje urodziny już będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie ma wśród nas drogowców - oby ich zaskoczyło po raz kolejny i zasypało na amen

 

zawsze sie znajdzie jakis konfident :P z pługiem i sola :P

 

-- Wt gru 28, 2010 12:10 am --

 

ja na co dzień do pracy złomkiem,

 

do autobus zapraszam a nie o srodowisko nie dbasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autobus zapraszam a nie o srodowisko nie dbasz :P

 

jak jest do -5 to autobusem, poniżej nie da rady bo zamarzam w zbiorkomie, który jest ZŁEM. Nienawidzę zbiorkomu... 26 lat byłam zmuszona się zbiorkomem poruszać - teraz jak już nie muszę to tylko jak innego wyjścia nie ma.

 

Morgiana, to może jakas wspólna impreza urodziny / oblewanie? Kiedy dokładnie masz? Wyrobię się?

 

25. dasz radę?

jak tak to podzielimy koszta po zniszczeń :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję :). Termin ostateczny to 31 stycznia, więc są duże szanse, że się uda. Tymbardziej, że piątek lub sobota to dopiero 28 - 29 :). Więc sądzę, że jest OK :). Ale odezwę się do Ciebie telefonicznie w styczniu, jak będe wiedział jak się sprawy mają :). Numer mam.

Owszem sporo jeździłem "zbiorkomem" i to z Raszyna Krakowską... To jest zło :twisted: Ale słyszałem, że wybudują obwodnicę wreszcie. Po Euro........... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie Szczęśliwice, tylko Piastów, więc...

autobusy jeżdżą jak chcą...

do tego w czasie 2 dniowej odwilży spsuły się 2 pasy na dojeździe do ronda na łopuszańskiej... więc jest zwężenie do 1 pasa...

SKM wygląda jak metro w Tokio... tyle że nie mamy panów dopychających na etacie...

masakra jakaś.

 

może jakaś dziwna jestem, ale wolę stać w korku złomkiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...