Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie po przerwie

widze że kreci się na ostro, ale priorytet to jest holandia

 

:mrgreen:

 

 

Nooo nareszcie Waszmość się pojawił z powrotem...jak miło :mrgreen:

to kiedy spotkamy się na jakimś spociku :?:

 

ps.ciekawe czy z kuby przyleciało to co było zamawiane...hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie Podróżnika :) Na najbliższym spocie liczę na obszerną relację foto! Wynika z tego, że musimy coś zorganizować w jakimś lokalu :mrgreen::mrgreen:

A witam, jestem otwarty na takie propozycje tylko musze troche popracowc

 

po powrocie mam mase pracy, ale czekam na jakieś propozycje co do terminu i miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamszowozik Neandertala na musztardowych felach gdzieś pojechał więc jutro pojawimy się z zarośniętą japą Ravką :mrgreen:

Mati zbieraj volvo czy jak to tam się nazywa i na muffinki rano śmigasz :twisted::twisted:

trzeba się pośmiać z dolota :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa nie leła myśłe że wszystkich dopadł początek roku, ja niestety zjawie się rano a wieczorem do zasranej stolicy europy do Brukseli i dowiedziałem sie o tym o 15 ale myśle ze ranow mc pokarze się pare osób a do tego mósimy zorganizowac spocik w Legionowie i postarjmy sie im więcej nas tym taniej i lepsza zabawa a do tego może jakiś GRILL. ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z bimbrem rozgryzam kwestie ubezpieczenia naszych kochanek jak by co się stało aby wspaniała firma ubezpieczeniowa oddała kase, a po za tym mamy myjnie i dogadaliśmy sie z gościem ze jak pojawimy sie w 10- 15 aut to za mycie ok 15 zł a komplecik czyli sprzątanie mycie szyb itp. ok 40-45 ale sa zajebiści i do tego fajne laski i miła atmosfera, prosił tylko o poinformowanie go wczesniej to zarezerwuje dla nas stanowiska i najlepiej sobota wie co wy na to np. takza 2 tyg lu 3 tyg ? Przecież niunie muszą ślnić 8) 8) A tak po za tym to wasze zdrowie :):) testuje nową WHISKI :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...