Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...... sugerujesz, zeby odpalic Nissana? :twisted:

Bardzo dobrze złapałeś sugestię... :D Nissana, tudzież Solbiego. :twisted::D

Dla Solbiego zbyt przyczepnie, trzeba by go podkatowac :) A Nissan, az sie prosi, zeby bokiem polatac...

 

 

Michał Ty nie dasz rady Solbim??? Daj pokażę Ci jak to się robi ;-PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz udało mi się do domu dotrzeć po Piątkowym spocie, Evokiller gdzies w centrum został, jakby go ktoś widział to dajcie znać :wink:

Chciałem podziękować wszystkim obecnym w Streecie, był naprawde miło.

A Agnieszka jest mi winna zupe z pórów, za którą musiałem zapłacić mimo że ona jej nie zjadła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie? :mrgreen: pytalam czy jest wszystko uregulowane ale sie usmialam Mateuszku stawiam Ci za to dobry obiad w ramach przeprosinek;) ale dzieki i sorki ze tak wyszlo

Nie wiem czy to wystarczy :) Bo opieprz od kelnerki jaki dostalismy z Matim pozostawi trwale blizny na naszych psychach (no przynajmniej na mojej ;) )

Jak zaczela robic wyrzuty typu "wiedzialam, ze tak bedzie", "zawsze tak jest", "i co ja mam z wlasnych pieniedzy dolozyc?"... to normalnie, az mi sie prawie jej zal zrobilo :twisted::twisted::twisted:

Ja juz sie prawie otrzasnalem po tej niekontrolowanej eksplozji negatywnych emocji, nieslusznie skierowanych miedzy innymi w moja strone, ale po minie Matiego jaka wtedy zrobil mysle, ze raczej bedzie potrzebna dluzsza rekonwalescencja (?seria obiadow?) :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wystarczy Bo opieprz od kelnerki jaki dostalismy z Matim pozostawi trwale blizny na naszych psychach (no przynajmniej na mojej )

Jak zaczela robic wyrzuty typu "wiedzialam, ze tak bedzie", "zawsze tak jest", "i co ja mam z wlasnych pieniedzy dolozyc?"... to normalnie, az mi sie prawie jej zal zrobilo

Ja juz sie prawie otrzasnalem po tej niekontrolowanej eksplozji negatywnych emocji, nieslusznie skierowanych miedzy innymi w moja strone, ale po minie Matiego jaka wtedy zrobil mysle, ze raczej bedzie potrzebna dluzsza rekonwalescencja (?seria obiadow?)

 

Żeby nie wyszło, że ja za tę "rekonwalescencję" będę bulił. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wystarczy Bo opieprz od kelnerki jaki dostalismy z Matim pozostawi trwale blizny na naszych psychach (no przynajmniej na mojej )

Jak zaczela robic wyrzuty typu "wiedzialam, ze tak bedzie", "zawsze tak jest", "i co ja mam z wlasnych pieniedzy dolozyc?"... to normalnie, az mi sie prawie jej zal zrobilo

Ja juz sie prawie otrzasnalem po tej niekontrolowanej eksplozji negatywnych emocji, nieslusznie skierowanych miedzy innymi w moja strone, ale po minie Matiego jaka wtedy zrobil mysle, ze raczej bedzie potrzebna dluzsza rekonwalescencja (?seria obiadow?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero - z całą sympatią, ale ta internetowa nowomowa ("tesh") jest z lekka irytująca, a to forum dotychczas skutecznie się przed nią broniło. Jako ten, który przeszedł już na stronę tetryków, apeluję więc: nie bądź tą Forumowiczką, za którą będzie się ciągnęło odium niszczycielki dobrych obyczajów językowych :twisted:.

 

 

 

 

PS. Tylko mi nie mówcie, że mój nick jest wytworem tej nowomowy, bo nie jest :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero - z całą sympatią, ale ta internetowa nowomowa ("tesh") jest z lekka irytująca, a to forum dotychczas skutecznie się przed nią broniło. Jako ten, który przeszedł już na stronę tetryków, apeluję więc: nie bądź tą Forumowiczką, za którą będzie się ciągnęło odium niszczycielki dobrych obyczajów językowych :twisted:.

 

 

 

 

PS. Tylko mi nie mówcie, że mój nick jest wytworem tej nowomowy, bo nie jest :P.

 

cóż, troszkę to offtopikowaniem powiało, bo taką prośbę (bo tak to poczytuję) można wystosować na PW, ale postaram się zrobić tetykowi :twisted: przyjemność i opanować się. (Vero ma dobry dzień, zaliczyła kolejny exam; przepraszam, egzamin...) jednak nie ręczę za efekty :twisted: i będę konsewkentna, drogi Przemku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, troszkę to offtopikowaniem powiało, bo taką prośbę (bo tak to poczytuję) można wystosować na PW

 

Celowo ta prośba poszła na główne Forum, żeby inni Forumowicze mogli się wypowiedzieć i uświadomić mi np. moje stetryczenie i udowodnić, że się czepiam, Weroniko... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzicie, postaraliście sie i jednak widać, że można :mrgreen: ale żeście nawymyślali tych słów... nawet ja nie dopuściłabym się takiego słowotwórstwa. szybko się uczycie :mrgreen:

 

proszę bardzo, Vero będzie specjalnie dla Was pisała niczym na maturze z polskiego

 

rozumiem, że "haczyków" przy ą i e również muszę pilnować? :twisted::twisted: [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...