Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni :P Panowie,

 

wielkie dzięki za tak miłe przyjęcie do grona :wariatów" ... chyba i ja zaczynam odczuwać lekki wpływ samochodu na moją osobę :shock:

 

cieszę się, że dziewczyny się auaktywniają

 

SEKSMISJA ROZPOCZĘTA :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

 

Hehe... Groźnie zabrzmiało :twisted:

 

Aga szaleje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie - będę chyba musiał popracować nad swoją małżowinką :twisted: .

Nie widzę innego wyjści a mam nadzieję że małżonka pozytywnie nastawiona po psociku :mrgreen:

a co do leczenia się to...nie ma na to lekarstwa :twisted::twisted: i nie będzie...

W imieniu mojej Małżonki (nad dołączeniem się jej do Forum już pracuję):

 

Lekarstwo zawsze się znajdzie, ale po co leczyć pozytywnie zakręconych.

Ciesze się, że mogłam Was poznać. Bawiłam się przednio !

Do zobaczenia,

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nieskrywaną pozytywną zazdrością czytam Wasze wrażenia po ognisku i oczywiście żałuję, że mnie tam nie było. Co prawda była szansa bo wróciłem tuż przed spotem (po kilkunastugodzinnej podróży z przygodami) z krainy gdzie temperatury były o 50 stopni wyższe, ale "proces aklimatyzacyjny" i resztki zdrowego rozsądku wspierane przez pozostałości po tak zwanej "zemście Faraona" nakazały mi pozostanie w domu :| .

Następnym razem będę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde spotkanie jest lepsze od poprzedniego...strach pomyśleć co się będzie działo jak zrobi się naprawdę ciepło i kilkadziesiąt aut będzie jechało na spocik :mrgreen::mrgreen:

coś wspaniałego...trzeba będzie jakiś sztab powołać do zapanowania nad "bałaganem" ale generał Kwiatek i pułkownik Kaczor poradzą sobie z odrobiną pomocy ze strony Kuby , Matiego i reszty chłopaków (strona organizacyja) i naszych uroczych Pań (strona garmażeryjna) :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde spotkanie jest lepsze od poprzedniego...strach pomyśleć co się będzie działo jak zrobi się naprawdę ciepło i kilkadziesiąt aut będzie jechało na spocik :mrgreen::mrgreen:

coś wspaniałego...trzeba będzie jakiś sztab powołać do zapanowania nad "bałaganem" ale generał Kwiatek i pułkownik Kaczor poradzą sobie z odrobiną pomocy ze strony Kuby , Matiego i reszty chłopaków (strona organizacyja) i naszych uroczych Pań (strona garmażeryjna) :mrgreen::mrgreen:

No i seksmisja się rozpoczęła. Co to ma być, nie zgadzam się na bycie stroną garmażeryjną i na to że stoję zdaniem kaczora niżej w drabinie ewolucji :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i seksmisja się rozpoczęła. Co to ma być, nie zgadzam się na bycie stroną garmażeryjną i na to że stoję zdaniem kaczora niżej w drabinie ewolucji :mrgreen::mrgreen:

 

Tia i zaczęła mi żona obciach na forum robić... :?

co do ewolucji w/g Darwina to się nie wypowiem bo damska część forum stanie murem za moją ślubną i znowu usłyszę coś o solidarności jajników :shock: ale wypowiem się o garmażeryjnej stronie życia forumowego :mrgreen::mrgreen:

każdy wie że aby żyć trzeba jeść i pić więc pozostawiając w rękach naszych kochanych Pań rozwój drobnoustrojów zamieszkujących nasze szanowne ciała , to da im dodatkowy bodziec do wymyślania potraw dla nas na spociki :mrgreen::mrgreen: a my oczywiscie będziemy baaaardzo wdzięczni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie!! Im więcej jajników tym lepiej

 

Chyba trzeba Wam osobny wątek tylko dla jajników zrobić :mrgreen:

To jest do załatwienia :mrgreen:

To ja może już przestanę żonę przekonywać ......... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że pojawiło się tu tyle Pań :D Nie spodziewałam sie tego :wink:

 

Bimber > daj się żonie swobodnie wypowiadać. Ma dużo do nadrobienia!

 

[

 

NIC z tego to ja rządze w domu a żona mnie słucha :mrgreen::mrgreen:

nie mam zamiaru tego zmieniać a Ty Vero nie faszeruj jej głowy bzdurami :twisted::twisted:

bo mi jeszcze gotowa przestać sprzątać , prać i gotować :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że pojawiło się tu tyle Pań :D Nie spodziewałam sie tego :wink:

 

Bimber > daj się żonie swobodnie wypowiadać. Ma dużo do nadrobienia!

 

[

 

NIC z tego to ja rządze w domu a żona mnie słucha :mrgreen::mrgreen:

nie mam zamiaru tego zmieniać a Ty Vero nie faszeruj jej głowy bzdurami :twisted::twisted:

bo mi jeszcze gotowa przestać sprzątać , prać i gotować :mrgreen::mrgreen:

Dzięki Vero popieram w 100%. Swoboda wypowiedzi to jest to. A tak poza tym to dawno się tak nie uśmiałam. Żona słucha a mąż rządzi, chyba umrę ze śmiechu :mrgreen:

Feministki rządzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że pojawiło się tu tyle Pań :D Nie spodziewałam sie tego :wink:

 

Bimber > daj się żonie swobodnie wypowiadać. Ma dużo do nadrobienia!

 

[

 

NIC z tego to ja rządze w domu a żona mnie słucha :mrgreen::mrgreen:

nie mam zamiaru tego zmieniać a Ty Vero nie faszeruj jej głowy bzdurami :twisted::twisted:

bo mi jeszcze gotowa przestać sprzątać , prać i gotować :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

 

jak cos to licz na moja pomoc ;) hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendowej nieobecnosci.

Wielkie dzieki za spocik bylo super i .Ale widze ze zrobiliscie jeszcze najazd na Centrum Stolicy-ktora to godzina byla?.Moja kobieta stwierdzila ze towarzystwo pokrecone jak cholera :lol: Oczywiscie zmarzlismy jak wszyscy (co prawda ja mniej bo sie zalewalem zielonym :lol: Krzysiek to jest powod dla ktorego pojechalismy toyota-mialem osobistego kierowce).

Adi tez zrobilem kilka zdjec - wiec moze Ci puszcze na skrzynke to wsadzisz do siebie na serwer?

Jeszcze raz wielkie dzieki i zawiadamiam szanowna piekna plec ze Wasze grono powiekszylo sie o Wiolke:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że pojawiło się tu tyle Pań :D Nie spodziewałam sie tego :wink:

 

Bimber > daj się żonie swobodnie wypowiadać. Ma dużo do nadrobienia!

 

[

 

NIC z tego to ja rządze w domu a żona mnie słucha :mrgreen::mrgreen:

nie mam zamiaru tego zmieniać a Ty Vero nie faszeruj jej głowy bzdurami :twisted::twisted:

bo mi jeszcze gotowa przestać sprzątać , prać i gotować :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

 

jak cos to licz na moja pomoc ;) hehe :)

 

 

pomoc w sprzątaniu? hihi :mrgreen: bo jak tak, to i do mnie możesz zajrzeć; mam sesję, nie mam czasu na sprzątanie, więc pomoc mile widziana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że pojawiło się tu tyle Pań :D Nie spodziewałam sie tego :wink:

 

Bimber > daj się żonie swobodnie wypowiadać. Ma dużo do nadrobienia!

 

JuNo > nakłoń lepiej Kasię do zalogowania się na forum :mrgreen:

Vero - nakłaniam, nakłaniam, ale zaczynam się bać, że to się odbije na mnie :twisted::twisted::twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że pojawiło się tu tyle Pań :D Nie spodziewałam sie tego :wink:

 

Bimber > daj się żonie swobodnie wypowiadać. Ma dużo do nadrobienia!

 

JuNo > nakłoń lepiej Kasię do zalogowania się na forum :mrgreen:

Vero - nakłaniam, nakłaniam, ale zaczynam się bać, że to się odbije na mnie :twisted::twisted::twisted: .

no wlasnie ja sie smieje ze juz nawet na forum o subaru nie moge sie wypowiadac swobodnie bo zona kontroluje forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...