Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym spocie czuje się już "odpicowana" jako uczestniczka tego szanownego forum, więc mogę się wreszcie odezwać :D

 

Jeśli o mnie chodzi - te -25 stopni nie robiło na mnie wrażenia... Zimno, zimno... ano nie zaciepło było, ale co tam :wink: Emocje grzały, hehe

 

Świetnie się bawiłam i czekam na więcej! Mam nadzieję, że jeszcze mnie kiedyś przygarniecie...

 

Dziękuję wszystkim Panom (i nielicznym w tym gronie Paniom), w szczególności Kubie (piątka dla organizatora :) no i za Bronisze) oraz Marcinowi, który dzielnie znosił moje i Paolki nieprzewidywalne reakcje na niebieską strzałę :) ah, no i Kwiatkowi - za użyczenie Subarynki na broniszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak siedząc i myśląc ( nie komentuj Kwiatek) mam pomysł na biznes i Termit wie jaki kupa szmalu czeka na nas :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

oj tak tak przydało by się. To jakiś biznes plan trzeba zacząć pisać :D

A jak by były braki z kapitałem to jest tu sporo forumowiczów-inwestorów. Mam taką nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tu przytoczyć pewien wątek z wczorajszego spotu.

Otórz, padł pomysł aby wynająć na jakiś czas lotnisko na Bemowie do ślizganka

Tak więc pytanko jaka grupa była by chętna i kto ewentualnie jest w stanie pomóc w wynajęciu tego placyku

 

Trmit, pomysł nie padł wczoraj tylko mniej więcej dwa tygodnie temu.

Sprawa jest klepnięta i po moim powrocie ze zwecji na pewno będizemy organizowac taką imprezę, szczególnie że obiecałem dziewczynom przewózkę STI w warunkach sportowych :-)

 

Najpewniejzałatwi się to przez szkołę jazdy Evolution. Jakoś wcześniej dam znak sygnał. Chyba ze ktoś chce to zorganizować za mnie bo ma wiecej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tu przytoczyć pewien wątek z wczorajszego spotu.

Otórz, padł pomysł aby wynająć na jakiś czas lotnisko na Bemowie do ślizganka

Tak więc pytanko jaka grupa była by chętna i kto ewentualnie jest w stanie pomóc w wynajęciu tego placyku

 

Trmit, pomysł nie padł wczoraj tylko mniej więcej dwa tygodnie temu.

Sprawa jest klepnięta i po moim powrocie ze zwecji na pewno będizemy organizowac taką imprezę, szczególnie że obiecałem dziewczynom przewózkę STI w warunkach sportowych :-)

 

Najpewniejzałatwi się to przez szkołę jazdy Evolution. Jakoś wcześniej dam znak sygnał. Chyba ze ktoś chce to zorganizować za mnie bo ma wiecej czasu.

Czyli będzie nas wtedy dużo na tym slizganiu. :twisted::twisted::twisted:

PS. Kuba, myśle że każdy z nas mógłby te dziewczyny przewieźć..... tylko czy one by to zniosły.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie nas wtedy dużo na tym slizganiu.

 

No własnie się martwię czy nie za dużo. Ale prawdopodobne że ja będę bez auta, wieć jedno odpadnie.

 

 

Kuba, myśle że każdy z nas mógłby te dziewczyny przewieźć..... tylko czy one by to zniosły.....

 

TO uz od nich zależy. Ja im obiecłem przewózkę i siępostaram jak będą chciały, a co poza tym to wiesz, już kwestia chęci itp.

 

Vero, jak sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Adi555 jeszcze w łóżku, termit na kacu a tu wawe nam piknie zasypało 8) :wink:

Ja od rana wahadełko na niepodległości ćwiczę :mrgreen:

chyba slizganie dzis obowiazkowe :twisted: :?:

 

Hola Hola o 8 rano na nogach w pełni sprawny.

Tu unas na wsi też warunki pikne tylko placyków brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wioska zasypana hehe ale postaram sie dzisiaj uderzyc na bronisze jak bedzie padało cały dzien to wieczorem bedzie piknie tam :) ...

 

 

 

co do bemowa to moze byc problem z tego co slyszałem ... własciciel ( nadzorca) ostre sumy krzyczy za wynajem lotnisa ale moze komus by sie udało:).

 

 

 

ADI555 jak tam fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...