Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no to moze na zarcie i ja sie zalapie :wink: bo po poludniu nie dam rady :cry:

zapraszam 8)

 

 

a po południu zapraszasz na jakiś zestawik....? :mrgreen:

 

rano nie, ale poupalac wieczorkiem antyka bardzo chętnie.

Ktoś by mnie powiadomił, mozna sie dopisac do listy telefonicznej :wink: ?

 

chyba tylko Azrael masz mój numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha no i bede [moderator czuwa].....skodzina bo nie zdazyli u kopra czegos mi zakonczyc :evil:

tak wiec brudna obsrana skoda octavia kombi to bede ja. :wink:

 

:lol: Spoko Vert ja bede corolka tez uswiniana jak cholera..(ale nie obsrana :lol: )

skillujemy szuwary spotowcow :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber skoro zwiędły kwiatek zabiera kuzynke to zabieraj swoja panią a ja zabiore swoją na wieczorne upalanie bryk, wiec pewnie bedzie wesoło, niech kobiety wiedzą że nie jeździmy na małolaty tylko pogadać o furach i się poślizgać :lol::lol: Co na to cała reszta szanownej frakcji Warszawskiej i właściciel niebieskiej FIESTY :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goń się lamusie i uwarzaj bo chyba złożę zamówienie na twoje felgi, a to nie był drobny blondynek tylko Blondynka a ta ta twoja to był malutki murzynek przerobiony na paskudna kobiete :evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

No No już się tak nie denerwuj bo znowu w ramach reakcji na stres rzucisz się w wir zakupów. Pamiętaj, że już Ci się stringi i pończochy oraz kiecki w szafie nie mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ostatnim razem jak byłeś to chyba coś zasunąłeś do swojej kolekcji :evil: i moja kobieta teraz nie morze znaleźć a ty boisz sie że wyjdzie twoja prawdziwa natura i zwalasz wszystko na mnie :lol::lol::lol::lol:

 

Kurcze a ja myślałem, że to Twoje i chciałem wziąć na wzór żeby Ci spóźnioną Gwiazdkę zrobić.

 

P.S

Nie wiedziałem, że takie perwersyjne ubranka i gadżety lubisz. Te pejcze, te skórzane i nabijane ćwiekami obroże. Ale kajdanki z pluszem..........?? Myślałem, że wolisz te bardziej hardcorowe metalowe. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...