Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno nie ma ludzi niezastąpionych ale .... chyba to nie jest prawda.

Bez Kwiatka sezon nie może sie rozpocząć pomijam drugi aspekt sprawy czyli moje treningi na 25 metrow.

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

 

KWIATEK, to Wy tam macie internet???

 

Wyobraź sobie, że mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Vero, szpilek nie możesz z nóg zdjąć ? ;)

 

A gdzie ta kręgielnia ? Potrzebuje opiekunki do psów i mogę iśc :)

 

 

ty to mnie znasz :wink:

 

opiekunki :roll: a faceci to się nie nadają? :razz:

tym razem Cię nie wspomogę, rozumisz... może mamę poproś? powiedz, że masz baaaardzo ważne spotkanie :twisted:

 

 

Tipsy sie strasznie łamią. :mrgreen:

 

nie wspomagam się plastikiem, silikonem, żelem czy innym akrylem

nie każdy musi... Hogi :razz:

 

 

PS. raz jeszcze dziękuję za wyręczenie mnie z załatwienia rezerwacji!

Tak jak napisałam dziś rano Maćkowi - nie miałam przez cały dzień dostępu do netu, bo miałam szkolenie... z którego udałam się na bibkę integracyjną :twisted: z której właśnie wróciłam :mrgreen: Oj, ładnie niektórzy będą jutro wyglądać w pracy :mrgreen: (ale na szczęście - w piątki pracujemy tylko do 12.30! :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche Cie znam :) Nie moge znowu mamusi bo siedziała od środy w domu bo oświetlenie ogrodu sie robiło . Facet na opiekunke sie nie nadaje, moje psy nie gustuja w piwie i chipsach.

 

No cóż trudno , nastepnym razem . A do ktorej będziecie w kregielni ?

 

ps. Vero a ...... nie potrzebujesz jeszcze kogos do pracy ? Piatek do 12,30 to rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio strasznie zaniedbalem spoty ( :oops: ) i ciezko bylo sie z Wami spotkac , na The Forum tez czasu brakowalo i co wiecej nie zanosi sie aby mialo sie to zmienic w niedalekiej przyszlosci.

A powod tego calego "zamieszania" jest bardzo malutki - mierzy 51 cm, wazy 3430g i nazywa sie Marta :cool: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek życzenia zostały Wam już przekazane telefonicznie ale ja jeszcze raz chciałem Wam pogratulować i podziękować za sms-a z WIADOMOŚCIĄ. Jeszcze raz gratulacje dla dzielnej Mamy. Jak wrócę to obowiązkowo przyjadę przywitać się z Martusią. :mrgreen:

 

Dziekuje bardzo - dzwonila wczoraj Kasia. Oczywiscie jakies spotkanie forumowe sie zorganizuje :cool:

 

Wojtek SERDECZNE GRATULACJE :!: niech pociecha rośnie zdrowo i za szybko nie podkrada tacie kluczyków do fury :wink:

 

Thx... :smile: "TE" kluczyki sa w sejfie a inne niech zabiera :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio strasznie zaniedbalem spoty ( :oops: ) i ciezko bylo sie z Wami spotkac , na The Forum tez czasu brakowalo i co wiecej nie zanosi sie aby mialo sie to zmienic w niedalekiej przyszlosci.

A powod tego calego "zamieszania" jest bardzo malutki - mierzy 51 cm, wazy 3430g i nazywa sie Marta :cool: :grin:

No ile razy mam Wam jeszcze gratulować :?: :razz:

 

GRATULUJĘ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...