Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Z kaskiem nie będzie problemu , gorzej z pilotem. Kiedy planowane jest kolejne upalanie?

 

Pilot na RS nie jest wymagany, i spokojnie mozna smignac samemu :)

Wielkie graty dla naszych forumowych kolegow, Blue widze ze moja moc Teamowa dodala Ci wigoru i walczyliscie z Aga do samego konca, no a wynik przyszedl sam :) jak zwylke rewelka.

 

Mati, pikny debiut, po malu po malu, i pamietak ze to nie Ulez i za bardzo palowac nie mozna, podobna technika jak na kajtkach czyli na okraglo.

ja mam tylko nadzieje ze jak najszybciej odbuduje justynke ( w oczekiwaniu na mocna oske :)

PS. jak ktos ma namiar ktos ma uzywana pzrednia lewa poloske w cenie mega pasztetowej bo nowa kosztuje wiecej niz dalem za samochod :) to prosze o kontakt.

 

Saint wiekie dzieki za transport do domku, bo normalnie po wejsciu wycisnolem 2 litry wody z ciuchow.

 

Pozostaly forumowiczom, dziekuje za ( jak zwykle ) milo spedzony czas i zajefajna atmosferke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieje sie cos jutro? bo chyba kolo 18tej bede kontrabande Dobrej Magilli podwozil wiec mona na chwilke jakis spocik ogarnac - jutro mam czas do 21 tylko wiec moze ok 18tej albo co w GM sie spotkamy ?

 

elo

 

a ty zapomniałeś, że jutro od 20.00 upalasz gokarty w BC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos sie dzisiaj dzialo na lotnisku Bemowo? Bo ryk sie niosl nieziemski, gumy piszczaly przerazliwie i w drodze powrotnej spotkalem kilka niezlych samochodow (chyba do driftu, bo wiekszosc to nissany200) Odnotowalem rowniez wracajacego od tamtej strony Azraela :wink: Jakby co, to powtarzam slowa kilku lotnikow, ze jak sie nie uspokoi to darcie gum, to zaczna zrzucac z gory worki z piaskiem na samochody. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos sie dzisiaj dzialo na lotnisku Bemowo? Bo ryk sie niosl nieziemski, gumy piszczaly przerazliwie i w drodze powrotnej spotkalem kilka niezlych samochodow (chyba do driftu, bo wiekszosc to nissany200) Odnotowalem rowniez wracajacego od tamtej strony Azraela :wink: Jakby co, to powtarzam slowa kilku lotnikow, ze jak sie nie uspokoi to darcie gum, to zaczna zrzucac z gory worki z piaskiem na samochody. :mrgreen:

 

W sobotę będzie na Bemowie turniej motocyklowych sportów ekstremalnych.

 

Bliższe dane na: http://www.extrememoto.pl/

 

Ktoś się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co dalej z tym pomyslem ?

 

No wlasnie? Komu kiedy pasuje? W ktorym miejscu byliscie poprzednio na ognichu?

zapisywac sie na liste!! :) natentychmiast.

 

pozdr.

 

Yacho jak juz rozmawialismy ja w przyszly LYKend nie moge - ale za 2 tydnie czamu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co dalej z tym pomyslem ?

 

No wlasnie? Komu kiedy pasuje? W ktorym miejscu byliscie poprzednio na ognichu?

zapisywac sie na liste!! :) natentychmiast.

 

pozdr.

 

Yacho jak juz rozmawialismy ja w przyszly LYKend nie moge - ale za 2 tydnie czamu nie ;)

 

za 2 tygodnie jest Cyna :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za trzy tygodnie?

Yacho jak wyprawa do Częstochowy?

Obejrzałeś GTka PPP?

 

oki. zrobmy za 3 tygodnie. czyli rezerwujcie sobie wstepnie dni 8,9,10 czerwca a im blizej bedzie tego terminu to bedziemy precyzowac dokladnie dzionek! o!

a GTka ogladalem.. jest obiecujaco :)) wiecej nic nie powiem zeby nie zapeszac!!..cicho sza!

:)

 

zdroowka!

 

ps. jak bys Hogi na plac zabaw sie jeszcze jakos wybieral - pisz dzwon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...