Jump to content
nor-b

[Warszawa] - Spoty Forumowe

Recommended Posts

A to przy tym Józefowie . . .  Dzięki . Idzie się zakopać czy raczej lajtowo ?

W dniu 2.10.2019 o 22:36, Mariowwa napisał:

A to przy tym Józefowie . . .  Dzięki . Idzie się zakopać czy raczej lajtowo ?

Ja na Geolandarach G35 się nie zakopałem ale reduktor pomagał :) Nie wjeżdżałem też w wyjątkowo ciężki piach.

8 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

@Infra, Bracie, najlepszego :) 

Trochę poniewczasie niemniej jednak przyłączam się do życzeń.

• Like 1

Wydaje mi się, że znalazłem odpowiednie grupy na FB, ale jakoś nie mogę się doszukać informacji o spotach :) jakieś info jak się spotykacie w Warszawie ? Chętnie bym się pojawił 

Dzięki, zapisałem się. Do zobaczenia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kiedy najbliższe spotkanie?

Może jutro ktoś reflektuje na Kołbieli ?

Będzie kilka terenówek i trzeba im skopać tyłki :D

a tak na poważnie to Terenwizja jutro będzie kręcić o auta które rzadko startują w rajdach 4x4. 

ja jadę legacem :)

5 godzin temu, miki_mi2 napisał:

Może jutro ktoś reflektuje na Kołbieli ?

Będzie kilka terenówek i trzeba im skopać tyłki :D

a tak na poważnie to Terenwizja jutro będzie kręcić o auta które rzadko startują w rajdach 4x4. 

ja jadę legacem :)

Muszę tam zajrzeć, do miejsca gdzie Forek umarł. Ale też gdzie dzięki temu mógł zacząć nowe, lepsze życie :D

15 godzin temu, Infra napisał:

Muszę tam zajrzeć, do miejsca gdzie Forek umarł. Ale też gdzie dzięki temu mógł zacząć nowe, lepsze życie :D

Bo kałuże się przejeżdża o tak :D

Oprócz nas był jeden subarczek - legaś 2 w kombii. 

• Like 1

19 godzin temu, miki_mi2 napisał:

Bo kałuże się przejeżdża o tak :D

Oprócz nas był jeden subarczek - legaś 2 w kombii. 

Na lewo od tej kałuży z filmu jest moja dziura śmierci :D

The Drowning.jpg

Hej Warszawa! Macie może jakiegoś znajomego, co pomyka Evo X? Szukam upgrade'u dla seryjnych foteli i chciałbym się przymierzyć do fotela Recaro z Evo X.

W dniu 20.01.2020 o 12:36, rosaskc napisał:

Hej Warszawa! Macie może jakiegoś znajomego, co pomyka Evo X? Szukam upgrade'u dla seryjnych foteli i chciałbym się przymierzyć do fotela Recaro z Evo X.

Nie przymierzaj się, poprostu kup a będziesz Pan zadowolony :D

P.S. Wiem że konsultacje już poczyniłeś ale to po to żebyś się za długo nie zastanawial... :P

Chyba cala orgnizacja spotkań w wawie przeniosła sie na facebooka, mozna powoli wygasic temat, albo "przykleić" na stałe "u góry" linka którego wrzucił Kowal:) troche czasu się oszczedzi 

2 godziny temu, bialyracing napisał:

Chyba cala orgnizacja spotkań w wawie przeniosła sie na facebooka, mozna powoli wygasic temat, albo "przykleić" na stałe "u góry" linka którego wrzucił Kowal:) troche czasu się oszczedzi 

Takie czasy :)

Proponuje, aby podtrzymac umieszczanie info na stronie. Ja nie jestem przekonany do facebooka, podejrzewam, ze nie jestem sam. Jezdze samz czasow popularnosci forum, i tu sieczuje dobrze. 

Panowie! Potrzebuję Waszej pomocy. Czy macie jakiegoś fachowca od piecyków CO2? Znajoma z Warszawy już od dłuższego czasu ma problemy. Ciepło w mieszkaniu ma, ale woda z kranu raz zimna raz gorąca ;) 

Hello warszawiacy :biglol:

Zupełnie nie w temacie forumowych spotkań - pozwalam sobie na wrzutkę. Może ktoś będzie miał pomysł /zajawke/potrzebę :

Czy ktoś posiada wyciągarkę ze zdjęcia do pożyczenia na chwilę? Wawa, Ząbki, Marki - te okolice. Muszę wciągnąć drukarkę po kilku schodach.

Screenshot_20200227_173839.png

Posted (edited)

Boanerges_69, w każdym tego typu piecyku, rozumiem, że tzw. dwuobiegowy gazowy, jest zawór reagujący na odkręcenie kranu. Różnica ciśnień na wlocie zimnej wody użytkowej i na wyjściu nagrzewnicy włącza i wyłącza główny palnik. Albo zawór jest brudny, albo uszkodzony, albo co najgorsze znajoma ma zbyt niskie ciśnienie wody. W momentach, gdy ciśnienie wody jest zbyt małe, zawór nie "wyczuwa" odkręcenia kurka i nie otwiera zaworu gazowego. Ze względów bezpieczeństwa polecałbym raczej kogoś kto się naprawdę na tym zna.

Ponadto, doświadczeni twierdzą, że często instalacja baterii z termostatem praktycznie uniemożliwia prawidłowe działanie piecyka gazowego. Blokowanie przepływów przez termostat zmniejsza różnicę ciśnień na wejściu i wyjściu. Użerałem się z taką konstrukcją na Noakowskiego w Warszawie przez 15 lat. Czechosłowacka Mora zwana popularnie Zmorą. Podobnie, a w zasadzie identycznie, jest z piecami jednoobiegowymi a więc tylko do wody użytkowej.

Edited by mz56
Dopisek.

Siema, jest dzisiaj jakiś spot na mieście?