Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie.

Pozdrawiam wszystkich prawomyślnych.

Coś o spotkaniach ?

Chyba spoty w Warszawie umierają. Ja w tym mieście się urodziłem i wychowałem. Mam kolegów na Brzeskiej, mam kolegów na Noakowskiego (niedaleko były targi na Polnej) Nigdy nie byli tak hermetyczni. Łobuzy, wyrokowcy, ale z honorem. Nie .. chcę nikogo obrażać. Ale zaczynam mieć wrażenie, że część użyszkodników naszego forum zaczyna być ponad. To, bez obrazy, spojrzenie starego dziada. Kochani, opamiętajmy się. Albo się lubimy, albo nienawidzimy.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mz56 napisał:

No właśnie.

Pozdrawiam wszystkich prawomyślnych.

Coś o spotkaniach ?

Chyba spoty w Warszawie umierają. Ja w tym mieście się urodziłem i wychowałem. Mam kolegów na Brzeskiej, mam kolegów na Noakowskiego (niedaleko były targi na Polnej) Nigdy nie byli tak hermetyczni. Łobuzy, wyrokowcy, ale z honorem. Nie .. chcę nikogo obrażać. Ale zaczynam mieć wrażenie, że część użyszkodników naszego forum zaczyna być ponad. To, bez obrazy, spojrzenie starego dziada. Kochani, opamiętajmy się. Albo się lubimy, albo nienawidzimy.

 

Chyba coś jednak Ci się pomieszało.

Primo, nie ma żadnej hermetyczności tylko osoba która odpowiada za organizowanie/wyznaczanie terminów spotów rzadziej zagląda na forum to raz, a dwa w zimie spoty były...niech policzę, może dwa, trzy maks.

Kilka stron wcześniej Ci co mają info z FB zadeklarowali, że będą te informacje uzupełniać tutaj też i nie ma się co doszukiwać teorii spiskowych. Trzy, to fakt iż grupa spotujących znacznie uległa zmianie na przestrzeni ostatnich lat jak ja to sam obserwuję (6 lat będzie niebawem) ale to temat na osobną pracę doktorską.

 

Aaaa, i sorry ale jesteś tyle lat na Forum i nie było po drodze na żaden spot do tej pory?

 

Podsumowując:  nie jest to grupa zamknięta i może przyjechać każdy. Info będzie uzupełnianie.

 

PS. Ja po przesiadce na Subaru, tak się złożyło, że najlepszych kumpli/kumpelki  mam z tego środowiska uwierz mi,  były czasy że miałem tylko EVO :biglol:

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ayu napisał:

 

Chyba coś jednak Ci się pomieszało.

Primo, nie ma żadnej hermetyczności tylko osoba która odpowiada za organizowanie/wyznaczanie terminów spotów rzadziej zagląda na forum to raz, a dwa w zimie spoty były...niech policzę, może dwa, trzy maks.

Kilka stron wcześniej Ci co mają info z FB zadeklarowali, że będą te informacje uzupełniać tutaj też i nie ma się co doszukiwać teorii spiskowych. Trzy, to fakt iż grupa spotujących znacznie uległa zmianie na przestrzeni ostatnich lat jak ja to sam obserwuję (6 lat będzie niebawem) ale to temat na osobną pracę doktorską.

 

Aaaa, i sorry ale jesteś tyle lat na Forum i nie było po drodze na żaden spot do tej pory?

 

Podsumowując:  nie jest to grupa zamknięta i może przyjechać każdy. Info będzie uzupełnianie.

 

PS. Ja po przesiadce na Subaru, tak się złożyło, że najlepszych kumpli/kumpelki  mam z tego środowiska uwierz mi,  były czasy że miałem tylko EVO :biglol:

 

 

Prawda, sama prawda i tylko prawda Ayu , nie raz wpadałeś EVO na spoty jak "zbłądziłeś", czekam aż przyjedziesz tym Subaru co budujesz i się w końcu pochwalisz :)

BTW trzeba częściej się spotykać bo mi jakąś Alfa zaczyna chodzić po głowie :)

Edytowane przez xt6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bardzo przepraszam i już zmieniam swoje podejście. Niestety tak się składało, że w ostatnich latach moja małżowina ma duże kłopoty ze zdrowiem i zamiast spotów były szpitale albo wizyty u lekarzy. Mam cichą nadzieję, że nikt się na mnie nie obraził i oby kiedyś do zobaczyska.

Na FB konta nie mam i, z pewnych przyczyn, nie będę miał.

Pozdrówka dla wszystkich pozytywnie zamotanych. Też dla EVO, Alfy i takich, co z powodu ceny, boję się wymówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ja chyba dzisiaj nie pasuję do spotu Subaru bo wyprowadziłem na spacer e36 :)
A gietek i tak jest w trakcie wymiany skrzyni i dyfra.

Obserwuję - zarówno tu jak i na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ! W piątek odebrałem żonę ze szpitala po operacji i 32 dniach leżenia. Ok. 10 dni pod respiratorem ! Bidula na własnych nogach nie może ustać. W takiej sytuacji naprawdę nie mam możliwości spotkania się z Wami. Ale dalej mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mz56 napisał:

No właśnie ! W piątek odebrałem żonę ze szpitala po operacji i 32 dniach leżenia. Ok. 10 dni pod respiratorem ! Bidula na własnych nogach nie może ustać. W takiej sytuacji naprawdę nie mam możliwości spotkania się z Wami. Ale dalej mam nadzieję.

Dużo zdrowia dla Twojego Żony!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Dużo zdrowia dla Twojego Żony!

+1

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mz56 napisał:

No właśnie ! W piątek odebrałem żonę ze szpitala po operacji i 32 dniach leżenia. Ok. 10 dni pod respiratorem ! Bidula na własnych nogach nie może ustać. W takiej sytuacji naprawdę nie mam możliwości spotkania się z Wami. Ale dalej mam nadzieję.

Trzymaj się chłopie i przesyłam pozytywne wibracje dla Twojej Żony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...