Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.05.2018 o 07:12, EnterAir napisał:

Witam,a ja tak zapytam z innej beczki- jaką frekwencja na warszawskich spotach można się pochwalić? Czy jest jakieś miejsce,gdzie regularnie się widujecie ? 

W sezonie letnim jest to Stadion Narodowy , obserwuj watek będzie info kiedy spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak tylko tu gościnnie wpadłem z Gdańska :) 
W przyszłym tygodniu będę w Warszawie oglądał subaraka i chciałbym go porządnie prześwietlić w jednym z miejscowych ASO. Z racji tego, że są dwa -  czy któreś polecalibyście bardziej? 
auto stoi w komisie autoauto.pl (mają kilka punktów, m.in. przy Al. Krakowsiej) - czy są jakieś miejscowe opinie o tym przybytku?

Pozdrowienia znad morza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marhof Szukając swojego oglądałem w AA Krakowska dwa Subaru - Forka II i OBK III. W ogłoszeniach wszystko ładnie, pięknie, a w rzeczywistości padlina. W Foresterze po wyciągnięciu tylne pasy były zarośnięte grzybem, czyli pewnie w drodze że Stanów nie zdążył wyschnąć po powodzi. OBK też nie wzbudzał zaufania. Tyle że dla mnie to była wycieczka z sąsiedniej dzielnicy, a podróż do tego komisu przez pół Polski może okazać się stratą czasu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sorevell napisał:

@marhof Szukając swojego oglądałem w AA Krakowska dwa Subaru - Forka II i OBK III. W ogłoszeniach wszystko ładnie, pięknie, a w rzeczywistości padlina. W Foresterze po wyciągnięciu tylne pasy były zarośnięte grzybem, czyli pewnie w drodze że Stanów nie zdążył wyschnąć po powodzi. OBK też nie wzbudzał zaufania. Tyle że dla mnie to była wycieczka z sąsiedniej dzielnicy, a podróż do tego komisu przez pół Polski może okazać się stratą czasu.

Dzięki za info - oczy i uszy staram się mieć tam otwarte, bo wszelkiej maści autohandli nie trawię. 

Byłem tam już 2 razy przy okazji innych wizyt w stolicy i dwukrotnie jeździłem tym konkretnym samochodem na jeździe testowej, więc nie byłaby to podróż zupełnie w ciemno. Liczę na to, że wizyta w ASO rozwieje wątpliwości i być może wykaże jakieś wady których sam nie jestem w stanie zauważyć. Grzyba nie stwierdziłem jak do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, kriss napisał:

Myślałem około 10 wyjazd z Wawa

brzmi dobrze, ale może jednak trochę wcześniej, zobaczę co da się zrobić

Trzeba tylko więcej ludzi złapać bo tak we 2 to fajnie ale np w 20 to trochę lepiej :D

Edytowane przez MichalN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nikt nic nie odpowiada to tylko wspomnę, jutro o 8 ruszam z pod McDonald's przy Ptak Warsaw Expo i lecimy na plejady, jak ktoś chętny zapraszam do wspólnej podróży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...