Jump to content
nor-b

[Warszawa] - Spoty Forumowe

Recommended Posts

3 godziny temu, Fala napisał:

Wyżej była informacja, że 22ego. OK, dzięki za wiadomość, jutro - zobaczę.

Mamy winnego :D ...no offence ;)

ehh ten Kowal to lubi psocić. :) 

Pomyliło mi się , sory :o

Dzisiaj Janki?

1 minutę temu, Fala napisał:

Dzisiaj Janki?

tak 18 30

Super - do zobaczenia!

Offtop - czy ktoś ma albo może polecić promocyjną lawetę? :D

Chce przewieźć gt z Dolnego Mokotowa na ul Jutrzenki. Jutro/pojutrze.

Żeby tu nie zaśmiecać - proszę o PW.

Dziękuję!

Szukam dobrego blacharza w Warszawie lub w miarę bliskich okolicach. Jakby ktoś, coś to proszę o PW ;)

1 godzinę temu, taxus napisał:

Szukam dobrego blacharza w Warszawie lub w miarę bliskich okolicach. Jakby ktoś, coś to proszę o PW ;)

Serock może być?

9 minut temu, Fala napisał:

Serock może być?

Do Twojego serockiego mam kontakt, ale nigdy jakoś nie trafiłem do niego ;), a jeżdżę w sezonie co tydzień przez Serock :P

...a warto ;)

Jak będzie pogoda to stadion pewnie będzie grany.

Pogoda zapowiada się marna zimno i deszcz :mellow:

Warszawo! (wołacz)

Ktoś myślał może nad wspólnym konwojem na Plejady w czwartek ?

Rzucam tak wstępnie, bo wiem że jeszcze 2 miesiące prawie...

Ja ląduję w Warszawie około 16:30 w środę i mam zamiar wyjechać do Jeleniej Góry jakoś około 20:00.

Dzieje się dziś coś pod stadionem bo akurat jestem i mógłbym podjechać:):)

Witam,

Panowie/ Panie, szukam dobrej duszy która mi pomoże przy zakupie auta. Byłem już w kilku miejscach i jest dramat..

Ostatnio pojawiło się takie oto STi:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-2003-2004-salon-polska-ID6yTcx9.html

Zna ktoś może? albo jeszcze lepiej? ktoś mógł by je oglądnąć? stawiam piwo albo dobre whisky jak ktoś woli.

Już straciłem tyle czasu na poszukiwania auta, że nie dam rady na dniach wziąć wolnego w pracy i jechać do Wawy.. a cena tego egzemplarza jest tak niska, że jeżeli faktycznie jest dobry to zniknie do końca tygodnia.. więc szukam kogoś kto może to zobaczyć, jak stan się potwierdzi to wsiadam w samolot i tego samego dnia jestem w Warszawie i wracam autem...

Tyle się dowiedziałem od właściciela:

"jeśli chodzi o mechanikę, to w 2011 r. wymieniałem kompletny rozrząd z pompą wody (przy przebiegu 55 tys. km, wyłącznie z powodu wieku). Kilka lat temu robiłem też hamulce - przód tarcze i klocki, tył klocki. Jest ich jeszcze sporo, więc - przy moich przebiegach i stylu jazdy - można jeszcze kolejne kilka lat pojeździć. Mam całą dokumentację (także serwisową) do tego auta, ale w autoryzowanym serwisie wymieniam właściwie tylko olej, żeby mieć potwierdzenie przebiegu, Rozrząd i hamulce robiłem w niezależnym warsztacie specjalizującym się w subaru (W-wa, Jutrzenki). Drobiazgi, typu filtry, wymieniam sam.
Jeśli chodzi o blacharkę, to w 2008 r. facet wjechał mi w tył w porannym korku. Samochód był naprawiany z ubezpieczenia sprawcy na oryginalnych częściach - klapa bagażnika, zderzak tył, światła tył, wzmocnienie tylne i prostowanie podłogi bagażnika. Uderzenie było centralne, więc błotniki były właściwie nietknięte i nie było potrzeby szpachlowania. Podłużnice nieruszone (jest wydruk geometrii po tamtej naprawie - bez zastrzeżeń). W 2011 r. kolejny zawodnik dotknął mnie lekko z tyłu, ale uszkodzenia były prawie niezauważalne, więc po kilku miesiącach wahań zrezygnowałem z naprawy samochodu (jak widać na zdjęciach nie psuje to estetyki auta). Obecnie pojawiła się delikatna korozja (niezwiązana z tamtą naprawą) na dole błotnika pp za kołem oraz dwa małe punkty na nadkolach pt i lt. Blacharz, u którego byłem, powiedział, że błotnik pp trzeba będzie za jakiś czas wymienić (oryginał w subaru 608 zł + 500 zł robocizna). Pzdr "

z góry dzięki !!

Przemek

@Mormegil ja bym na Twoim miejscu zaprosił Pana Właściciela na przegląd do ASO Koper i umówił się z nimi by takowy przegląd zrobili. ASO wystawia Ci FV za przegląd przed zakupowy, płacisz i Pan obecny właściciel przyjeżdża na umówioną godzinę. 

Mnie tak ASO Koper ustrzegło od władowania się na niezłą minę jak szukałem pierwszego Subaru, tak samo na odległość załatwiłem przegląd EVO X w Krakowie w ASO Mitsubishi. Raport na mail i wiadomo co jest grane.

BTW dla tych bez FB spot w czwartek w GM. @maciekSubrupotwierdzi czas ;)

Edited by Ayu

@Mormegil ty się zapytaj czemu ta przednia rejestracja wygląda jak psu z gardła...? @Ayu ma rację, umów Pana na przegląd i poproś o raport. Zaoszczędzisz trochę czasu i pieniędzy

są też inne miejsca w Wawie (nieASO) gdzie można sprawdzić auto. osobiście nie mam daleko, natomiast z czasem krucho, w dodatku nie jestem jakimś mega specjalistą aby potwierdzać czy auto jest ok, czy nie, tym bardziej jak piszesz, to gość część eksploatacji robił sam (chyba że na myśli ma filtry, żarówki i opony ;) ), a część w serwisie.

u mnie na przestrzeni 13 lat prac eksploatacyjnych było dość dużo, widocznie ten egzemplarz subaru jest mniej awaryjny :), choć osobiście nie znam takich za wiele ;)

zdjęcia uszkodzeń powinien mieć dostępne i powinien Ci udostępnić. kto dziś takich nie robi?

Edited by vtec

Dzięki Panowie. W sumie całkiem słuszna koncepcja. Zawsze tak robię ale jak jestem przy tym sprawdzeniu, nie wpadłem na to, że można tak na odległość ;)

Dnia ‎09‎.‎05‎.‎2017 o 12:00, Mormegil napisał:

(W-wa, Jutrzenki).

...najprościej chyba zadzwonić na Jutrzenki - skoro samochód jest tam znany... Guglaj numer telefonu ;)

PS: wyposażywszy się uprzednio w ostatnie 6 cyfr VIN

@maciekSubru@Ayu o której dziś? Może bym wreszcie poznał kogoś :)

Przy okazji dla tych którzy jadą na PLEJADY.

Byłem w Dawoju i zaproponowali mi, żeby startować w ich zespole dealerskim (daje to 5% więcej punktów w klasyfikacji zespołowej w porównaniu ze zwykłym zespołem).

Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę na PW albo tu pisać.

"Zespoły zgłaszające się pod oficjalną egidą swego dealera otrzymają w finalnej klasyfikacji 5% bonusu punktowego pod warunkiem, że dany dealer

będzie obecny do zakończenia Zlotu."

Ja będę około 20:00. Przecież się poznaliśmy po drodze na Plejady 2016 @MDsuperstar:D

Dawaj na spot!

My tak, ale reszty nie znam w ogóle. :/

Gdzie Was szukać? Góra czy dół?