Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Janki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super - do zobaczenia!

 

Offtop - czy ktoś ma albo może polecić promocyjną lawetę? :D

Chce przewieźć gt z Dolnego Mokotowa na ul Jutrzenki. Jutro/pojutrze.

Żeby tu nie zaśmiecać - proszę o PW.

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, taxus napisał:

Szukam dobrego blacharza w Warszawie lub w miarę bliskich okolicach. Jakby ktoś, coś to proszę o PW ;)

Serock może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Panowie/ Panie, szukam dobrej duszy która mi pomoże przy zakupie auta. Byłem już w kilku miejscach i jest dramat..

Ostatnio pojawiło się takie oto STi:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-2003-2004-salon-polska-ID6yTcx9.html

 

Zna ktoś może? albo jeszcze lepiej? ktoś mógł by je oglądnąć? stawiam piwo albo dobre whisky jak ktoś woli.

Już straciłem tyle czasu na poszukiwania auta, że nie dam rady na dniach wziąć wolnego w pracy i jechać do Wawy.. a cena tego egzemplarza jest tak niska, że jeżeli faktycznie jest dobry to zniknie do końca tygodnia.. więc szukam kogoś kto może to zobaczyć, jak stan się potwierdzi to wsiadam w samolot i tego samego dnia jestem w Warszawie i wracam autem...

 

Tyle się dowiedziałem od właściciela:

"jeśli chodzi o mechanikę, to w 2011 r. wymieniałem kompletny rozrząd z pompą wody (przy przebiegu 55 tys. km, wyłącznie z powodu wieku). Kilka lat temu robiłem też hamulce - przód tarcze i klocki, tył klocki. Jest ich jeszcze sporo, więc - przy moich przebiegach i stylu jazdy - można jeszcze kolejne kilka lat pojeździć. Mam całą dokumentację (także serwisową) do tego auta, ale w autoryzowanym serwisie wymieniam właściwie tylko olej, żeby mieć potwierdzenie przebiegu, Rozrząd i hamulce robiłem w niezależnym warsztacie specjalizującym się w subaru (W-wa, Jutrzenki). Drobiazgi, typu filtry, wymieniam sam.
Jeśli chodzi o blacharkę, to w 2008 r. facet wjechał mi w tył w porannym korku. Samochód był naprawiany z ubezpieczenia sprawcy na oryginalnych częściach - klapa bagażnika, zderzak tył, światła tył, wzmocnienie tylne i prostowanie podłogi bagażnika. Uderzenie było centralne, więc błotniki były właściwie nietknięte i nie było potrzeby szpachlowania. Podłużnice nieruszone (jest wydruk geometrii po tamtej naprawie - bez zastrzeżeń). W 2011 r. kolejny zawodnik dotknął mnie lekko z tyłu, ale uszkodzenia były prawie niezauważalne, więc po kilku miesiącach wahań zrezygnowałem z naprawy samochodu (jak widać na zdjęciach nie psuje to estetyki auta). Obecnie pojawiła się delikatna korozja (niezwiązana z tamtą naprawą) na dole błotnika pp za kołem oraz dwa małe punkty na nadkolach pt i lt. Blacharz, u którego byłem, powiedział, że błotnik pp trzeba będzie za jakiś czas wymienić (oryginał w subaru 608 zł + 500 zł robocizna). Pzdr "

 

 

z góry dzięki !!

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mormegil ja bym na Twoim miejscu zaprosił Pana Właściciela na przegląd do ASO Koper i umówił się z nimi by takowy przegląd zrobili. ASO wystawia Ci FV za przegląd przed zakupowy, płacisz i Pan obecny właściciel przyjeżdża na umówioną godzinę. 

Mnie tak ASO Koper ustrzegło od władowania się na niezłą minę jak szukałem pierwszego Subaru, tak samo na odległość załatwiłem przegląd EVO X w Krakowie w ASO Mitsubishi. Raport na mail i wiadomo co jest grane.

 

BTW dla tych bez FB spot w czwartek w GM. @maciekSubrupotwierdzi czas ;)

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są też inne miejsca w Wawie (nieASO) gdzie można sprawdzić auto. osobiście nie mam daleko, natomiast z czasem krucho, w dodatku nie jestem jakimś mega specjalistą aby potwierdzać czy auto jest ok, czy nie, tym bardziej jak piszesz, to gość część eksploatacji robił sam (chyba że na myśli ma filtry, żarówki i opony ;) ), a część w serwisie.

u mnie na przestrzeni 13 lat prac eksploatacyjnych było dość dużo, widocznie ten egzemplarz subaru jest mniej awaryjny :), choć osobiście nie znam takich za wiele ;)

zdjęcia uszkodzeń powinien mieć dostępne i powinien Ci udostępnić. kto dziś takich nie robi?

 

Edytowane przez vtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎09‎.‎05‎.‎2017 o 12:00, Mormegil napisał:

(W-wa, Jutrzenki).

...najprościej chyba zadzwonić na Jutrzenki - skoro samochód jest tam znany... Guglaj numer telefonu ;)

PS: wyposażywszy się uprzednio w ostatnie 6 cyfr VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciekSubru@Ayu o której dziś? Może bym wreszcie poznał kogoś :)

 

Przy okazji dla tych którzy jadą na PLEJADY.

Byłem w Dawoju i zaproponowali mi, żeby startować w ich zespole dealerskim (daje to 5% więcej punktów w klasyfikacji zespołowej w porównaniu ze zwykłym zespołem).

Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę na PW albo tu pisać.

 

"Zespoły zgłaszające się pod oficjalną egidą swego dealera otrzymają w finalnej klasyfikacji 5% bonusu punktowego pod warunkiem, że dany dealer

będzie obecny do zakończenia Zlotu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...