Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem na placyku przed

I jak ten placyk? są warunki czy już wszystko odśnieżone?

 

Z przodu można polatać, ale za siatkę raczej już nie zajrzę. Z całym szacunkiem do osób zrzeszonych, ale ja się dzisiaj sparzyłem i nie zanosi się aby moje odczucia się zmieniły. Wolę się spotkać z ludźmi i pojeździć na dziko. Więcej w tym pasji, luzu i dystansu.

 

Tak więc dziękuję za zaproszenie ale nie skorzystam.

Edytowane przez pablosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przelatalem bokiem 75km, już mam dość (na dziś). :))

 

Niestety gdzie drwale tam i wióry, dzisiaj zatrzymałem się bokiem na oponach. Trochę drzwi pogiete ale myślałem że będzie gorzej, sadzac po piruecie jaki swiniak wywinal ;-)

 

 

Wysłano z Mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przelatalem bokiem 75km, już mam dość (na dziś). :))

 

Niestety gdzie drwale tam i wióry, dzisiaj zatrzymałem się bokiem na oponach. Trochę drzwi pogiete ale myślałem że będzie gorzej, sadzac po piruecie jaki swiniak wywinal ;-)

 

 

Wysłano z Mi4

Wow sporo :) mi z 10km wyszło "tylko"  :P

drzwi prawie nie widoczne (po ciemku) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Z przodu można polatać, ale za siatkę raczej już nie zajrzę. Z całym szacunkiem do osób zrzeszonych, ale ja się dzisiaj sparzyłem i nie zanosi się aby moje odczucia się zmieniły. Wolę się spotkać z ludźmi i pojeździć na dziko. Więcej w tym pasji, luzu i dystansu.

 

Tak więc dziękuję za zaproszenie ale nie skorzystam.

 

Cóż się stało? Nie bylem juz tam ze 3 miesiace wiec moze cos sie zmienilo ale kiedys to byli sami pasjonaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez cały dzień (do g. 20.00) był otwarty trening na Torze Żerań.

Czemu nie widziałem tam żadnego z was?   

...moje wytłumaczenie jest następujące... Byłem na torze treningowym Leroy Merlin ... 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Narodowym będą ścigali za byle co........ Tam aby sobie pojechać to musicie zrobić obczajkę i wtedy macie ze 4/5 minut zanim zostaną wezwane Policmajstry. Place pod Narodowym są stale kamerowane a "operatorzy" strasznie wyczuleni. Niestety

 

 

 

to ciekawe bo we środę jak lataliśmy to niebieskich nie było, a przyznam że przewijałem się tam  aż do 4 rano :P

Wczoraj przez cały dzień (do g. 20.00) był otwarty trening na Torze Żerań. Czemu nie widziałem tam żadnego z was?   

 

 

Mam usprawiedliwienie, jestem do jutra na szkoleniu w Kamieniu Śl. i zazdroszczę Wam bo tu prawie śniegu nie ma  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Narodowym będą ścigali za byle co........ Tam aby sobie pojechać to musicie zrobić obczajkę i wtedy macie ze 4/5 minut zanim zostaną wezwane Policmajstry. Place pod Narodowym są stale kamerowane a "operatorzy" strasznie wyczuleni. Niestety

Wczoraj i 0.00 sporo upalało ;) Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...