Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja mówiłem o samym McDonalds z benzyną to wiesz jak bywa.

Część osób przyjeżdża na pusto , ktoś nie doczyta że będzie ktoś nowy i nieopatrznie zatankuje

przed spotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie z YTW w związku z nalotami dresiarstwa chcą się przenieść na środy... Ale nie wiem czy im to w czymś pomoże.

 

Pomoże z całą pewnością. W środy dresiarze robią klatę, plecy i barki na siłowniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówiłem o samym McDonalds z benzyną to wiesz jak bywa.

Część osób przyjeżdża na pusto , ktoś nie doczyta że będzie ktoś nowy i nieopatrznie zatankuje

przed spotem.

W takim razie zatankuję tylko za 10zł bo mi już komornik miga :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koledzy i koleżanki, Potrzebuję zdobyć szybko rurę z kwasówki o długości 9 cm i średnicy 9 cm do wydechu - ot taki mały kawałek :-) Ma ktoś może w Wawie coś takiego? Albo jakiś pomysł gdzie po prawej stronie Wisły to zdobyć?
to chyba nie jest odpowiednie miejsce kolego...


Ja biorę stół...!!! 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koledzy i koleżanki, Potrzebuję zdobyć szybko rurę z kwasówki o długości 9 cm i średnicy 9 cm do wydechu - ot taki mały kawałek :-) Ma ktoś może w Wawie coś takiego? Albo jakiś pomysł gdzie po prawej stronie Wisły to zdobyć?
to chyba nie jest odpowiednie miejsce kolego...

 

 

Ja biorę stół...!!! 

 

Chyba nikt się nie obrazi ;-) Nie mam czasu podjechać na Spota a to najlepsze miejsce na podpytanie.

Zapytałem w wątku "kupię części" ale wiesz ile tam osób zagląda? Chyba 1 dziennie :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba nikt się nie obrazi ;-) Nie mam czasu podjechać na Spota a to najlepsze miejsce na podpytanie. Zapytałem w wątku "kupię części" ale wiesz ile tam osób zagląda? Chyba 1 dziennie :-p

 

Jeśli potrzebujesz "na szybko" -to będzie poważna odpowiedź. Najłatwiej taki kawałek dostaniesz w Castoramie albo innym Leroy'u, Miałem kiedyś podobny problem ze swoim wydechem i jedyne miejsce, gdzie od ręki i za parę groszy można było dostać rurkę o wymiarach pasujących mi do wydechu to właśnie takie sklepy. Kupiłem ozdobną nogę od stołu (stal -kwasówka) i rozwiązało mi to problem na parę lat. Wymiary się zgadzały, grubość ścianki mogłaby być ciut większa, ale parę lat bezproblemowo to jeździło. Te rurki były chyba gdzieś w dziale z karniszami, etc... Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koledzy i koleżanki, Potrzebuję zdobyć szybko rurę z kwasówki o długości 9 cm i średnicy 9 cm do wydechu - ot taki mały kawałek :-) Ma ktoś może w Wawie coś takiego? Albo jakiś pomysł gdzie po prawej stronie Wisły to zdobyć?

Mam chyba taki kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...