Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy lecą do Baniochy. :P

 

Moja propozycja -łapmy się na od 19:30 na parkingu Decathlonu przy Puławskiej i stamtąd ruszymy razem jak już się pozbieramy.

 

Widziałem dzis "Drogówkę" Smarzowskiego. Powiedzieć o tym filmie, że jest mocny, to mało powiedzieć. Jeśli ktoś po zwiastunach myśli, że to żartobliwy film, to nie polecam. W mojej liście filmów p. Wojtka to "drogówka" jest mroczniejsza niż sam "Dom zły" (który dla mnie w ogóle jest jednym z mocniejszych Polskich filmów jakie widziałem)

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić profilaktyczną listę kto jest chętny, abyśmy wiedzieli ile osób się spodziewać ? Generalnie pracujemy do 17 a więc bardziej odpowiada nam godzina 18.30 nie ukrywam... jeśli boicie się korków o tej godzinie - to nie macie czego wielokrotnie wracam o tej godzinie Puławską i korków nie ma także serio dawajcie wcześniej. Chcemy przeprowadzić zawody kto ma najgłośniejszy wydech sonometrem ale osoba, która go obsługuje jest tylko do 20.

Określcie się konkretnie abyśmy na darmo nie czekali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzis "Drogówkę" Smarzowskiego. Powiedzieć o tym filmie, że jest mocny, to mało powiedzieć. Jeśli ktoś po zwiastunach myśli, że to żartobliwy film, to nie polecam. W mojej liście filmów p. Wojtka to "drogówka" jest mroczniejsza niż sam "Dom zły" (który dla mnie w ogóle jest jednym z mocniejszych Polskich filmów jakie widziałem)

 

popieram byłem wczoraj i zrobiłem takie oczy o.O ! film na 5.

 

to może umówmy sie 18:30 na Orlenie w Baniosze, bo może ktos będzie leciał przez Konstancin lepsza droga etc..

 

LISTA :

 

1 . allin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

popieram byłem wczoraj i zrobiłem takie oczy o.O ! film na 5.

 

to może umówmy sie 18:30 na Orlenie w Baniosze, bo może ktos będzie leciał przez Konstancin lepsza droga etc..

 

LISTA :

 

1 . allin

 

 

Niestety od Konstancina do Orlenu w Baniosze można stracić zawieszenie - takie dziury więc lepiej odpuścić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalę zaraz jakąś cenę , ale jeśli przyjedziecie do 19. Myjnia i stacja kontroli pojazdów są otwarte do 20 i nikt nie zostanie dłużej... więc zastanówcie się. My dla Was chcemy zostać dłużej, więc decyzja należy do Was...

 

Więc mycie auta:

 

- z suszeniem i woskiem 20zł

 

- z odkurzaniem 40 zł

 

Promocyjna cena :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem g.19.00 bo wtedy będzie więcej autek.

 

Harvi, moniss - możecie się nawet umawić na g. 15.00 mnie to nie przeszkadza - tylko kto wtedy przyjedzie?

 

Jeżeli mówicie że po g. 20.00 już nikogo nie będzie z pracowników to po co mamy jechać?

 

Chyba że traktujemy to jako POM do BAniochy i z powrotem, napijemy sie kawy i wracamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 jest chłopak od myjni i od Stacji kontroli później będzie problem bo jak oni pojadą to ani nie umyjecie aut , ani nie będzie pomiaru głośności o to chodzi...my jako serwis pracujemy do 17 ale zostajemy długo specjalnie dla Was - w tym rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...