Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajta, ja mam taką propozycję, żeby wyjazd do Baniochy nie tyle co przełożyć, co zaplanować na przyszły tydzień, bo teraz to tak w sumie strasznie na spontanie by było. Rzuciłem propozycję, ale nie spodziewałem się, że już dzisiaj będziecie chcieli jechać... :P Więc co proponuję, to zrobić dzisiaj normalnego spota, a na przyszły tydzień sztywno zaplanować wyjazd... ?

 

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Simon, jakbyś był łaskaw Mu przekazać , żeby jeszcze trochę wytrzymał . :) W sobotę spotykamy się w Spale to obmyślimy jakiś plan ratunkowy . A tymczasem niech moc będzie z nim . :biglol:

 

Pokiwał głową i coś jęczy, ale zupełnie nie wiem o co mu chodzi. Ostatnio podobno chciał zupę, ale nie został zrozumiany i w efekcie dostał świeczkę oraz sanki z którymi nie bardzo wiedział co zrobić. (odwilż).

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Simon, jakbyś był łaskaw Mu przekazać , żeby jeszcze trochę wytrzymał . :) W sobotę spotykamy się w Spale to obmyślimy jakiś plan ratunkowy . A tymczasem niech moc będzie z nim . :biglol:

 

Pokiwał głową i coś jęczy, ale zupełnie nie wiem o co mu chodzi. Ostatnio podobno chciał zupę, ale nie został zrozumiany i w efekcie dostał świeczkę oraz sanki z którymi nie bardzo wiedział co zrobić. (odwilż).

Gdyby przypomniał sobie 45 odcinek MacGyvera ... w sobotę bawiłby się z nami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...