Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytana niedawno przez jednego z forumowiczów, czemu nie pojawiam się na spotach uroczyście oświadczam i przyznaję się, że nieco zardzewiała mi Subarynka...i się wstydzę ;) Ciągle próbuję podjąć decyzję o oddaniu jej w ręce blacharza i ciągle nie mogę się z nią rozstać nawet na ten tydzień-dwa.

 

Jeździsz srebrnym GL-em kombi :question: Ostatnio pod Leclerciem na Bielanach widziałem damę, która zanim włożyła zakupy do auta z przejęciem zamartwiała się rdzą na tylnym błotniku :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tilki, idąc tym tropem, to kilku spotowiczów też powinno się schować za słupem

 

Nie śmiej się z felg Kalego :facepalm:

 

ładne hostessy i sushi

body-sushi-angels-4.jpg

 

Dokłądnie o to chodziło - tylko Elmo skumał bazę a reszta już by zrezygnowała :facepalm:

 

 

 

Tilki - wpadaj na spota. Możesz nawet konno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przepraszam, że wcinam się kolegom w spotowy wątek, ale może zechce ktoś wspomóc mnie na odległość. Chodzi o rzucenie okiem na samochód w stolycy, ale pod warunkiem, że będzie miał ktoś z Was rzut beretem i chwilę wolnego czasu. Nie chce narażać na koszta 'czasowe'.

Chodzi o komis na ul. Ostrobramskiej 73 i ten wózek: http://otomoto.pl/subaru-legacy-4x4-klima-alufelgi-hak-serwis-C27618244.html . Dzieli mnie od niego ponad 300km, a może ktoś mieszka vis a vis.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przepraszam, że wcinam się kolegom w spotowy wątek, ale może zechce ktoś wspomóc mnie na odległość. Chodzi o rzucenie okiem na samochód w stolycy, ale pod warunkiem, że będzie miał ktoś z Was rzut beretem i chwilę wolnego czasu. Nie chce narażać na koszta 'czasowe'.

Chodzi o komis na ul. Ostrobramskiej 73 i ten wózek: http://otomoto.pl/su...-C27618244.html . Dzieli mnie od niego ponad 300km, a może ktoś mieszka vis a vis.

 

pozdrawiam

zapodaj temat do działu zakup kontrolowany :-)

 

Ja bym się w końcu z wami przywitał na jakimś spocie, ale obecnie nie mam funduszy na wpisowe paliwko :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przepraszam, że wcinam się kolegom w spotowy wątek, ale może zechce ktoś wspomóc mnie na odległość. Chodzi o rzucenie okiem na samochód w stolycy, ale pod warunkiem, że będzie miał ktoś z Was rzut beretem i chwilę wolnego czasu. Nie chce narażać na koszta 'czasowe'.

Chodzi o komis na ul. Ostrobramskiej 73 i ten wózek: http://otomoto.pl/su...-C27618244.html . Dzieli mnie od niego ponad 300km, a może ktoś mieszka vis a vis.

 

pozdrawiam

 

Z własnego doświadczenia powiem, że wszystkie auta jakie oglądałem w Autoauto były po jakichś przygodach. Nie dotyczyło to tylko Subaru. Zadzwoń i spytaj o datę pierwszej rejestracji bo lifting był od MY2007, ale może to być MY07 tyle, że wyprodukowane w 2006. I skoro jest serwisowane w ASO to niech Ci powiedzą w którym i zadzwoń tam po prostu. Cena niska jak na ten model i rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przepraszam, że wcinam się kolegom w spotowy wątek, ale może zechce ktoś wspomóc mnie na odległość. Chodzi o rzucenie okiem na samochód w stolycy, ale pod warunkiem, że będzie miał ktoś z Was rzut beretem i chwilę wolnego czasu. Nie chce narażać na koszta 'czasowe'.

Chodzi o komis na ul. Ostrobramskiej 73 i ten wózek: http://otomoto.pl/subaru-legacy-4x4-klima-alufelgi-hak-serwis-C27618244.html . Dzieli mnie od niego ponad 300km, a może ktoś mieszka vis a vis.

 

pozdrawiam

 

Jutro , ewentualnie w piątek mogę zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...