Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Z atrakcji obiecał pomiar głośności wydechu (kto ma głośniejszy ? )

 

domyślam się, że wygra Twój Szwagier ( i moim skromnym zdaniem zrobi to bez pomocy zielonego stolika B) ) pomysł bardzo fajny tylko ile tych ciastek będzie na osobę i czy maciekSubru jest liczony poza listą ;):D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że od jutra staję się mieszkańcem Warszawy to chcialbym się przywitać z Wami i mam nadzieje, że uda mi się dotrzeć na jakiś spot.

Póki co miasto jest mi całkowicie obce i tylko Bemowo wydaje się trochę znajome ;)

 

 

Witaj :)

 

Jak koledzy napisali, przyjeżdżaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale boję się, że wtedy szwagier też weźmie motor :P

 

Dajże spokój z takimi ponurymi żartami, z motorem czekam do 2-3 wiosennych ulew, dopiero wtedy odważę się wyjechać nie bojąc się o szlifa na pozimowym syfie z ulic. A do Piotrka mogę zabrać Twoją rajdówkę jak mnie potem odwieziesz do chałupy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvi - możemy zrobić POM,a do Baniochy ale po g. 20.30 (bo o g.18.30) to są mega korki do Piaseczna czy Konstancina

 

Ponadto, potrzeba jakiejś większej zachęty żebyśmy przejechali się 40km niż ciastka - ładne hostessy i sushi będzie właściwsze. :rolleyes::biglol:

 

Ponadto za użyczenie Subaraków do zdjęć i ich wykorzystania na fb powinniśmy pogadać o np. darmowych badaniach technicznych na najbliższe 3 lata :rolleyes: dla uczestników spota :rolleyes:

 

PS. Samochody przed zdjęciami powinny zostać ładnie umyte :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytana niedawno przez jednego z forumowiczów, czemu nie pojawiam się na spotach uroczyście oświadczam i przyznaję się, że nieco zardzewiała mi Subarynka...i się wstydzę ;) Ciągle próbuję podjąć decyzję o oddaniu jej w ręce blacharza i ciągle nie mogę się z nią rozstać nawet na ten tydzień-dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...