Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

suselek17 ... widę ze troche nas jest z WPR i okolic to tak sobie planuje ,że może byśmy skrzykneli kolegów z okolic i spotkali się kiedyś grupą w jakimś fajnym miejscu..?

 

nawet już był taki wątek

B)

 

http://www.forum.sub...e__hl__pruszków

 

i coś wyszło ?

 

może założyć nowy wątek ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na łuki nie dojechałem....ale parking przy SGGW to bez kolca odradzam :)

Ja tam chwilkę wcoraj porobiłem beczki wokół jakiegoś samochodu i spoko, ale fakt miejscami lodowisko :).

A pod realem super - pusto i dużo śniegu a do tego wiaty jakoś mało przyciągały wczoraj :D .

Chyba Cię widziałem w okolicach Nowoursynowskiej - rzuciła mi się w oczy ciemna ładna Impreza z naleśnikeim na plecach... Latałem niebieskim Bugiem kombi w parze ze złotym Hawkiem STI :-)

Real jakoś mnie tymi małymi leżącymi policjantami odstraszył kilka dni temu...

 

Niestety Was nie widziałem :(, ale kręciłem się tam wczoraj :). Te małe policjanty fakt trochę przeszkadzają, ale są też miejsca gdzie ich nie ma :).

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie ja polecem Fashion House w Piasecznie, cisza, spokój - kupa śniegu zero zainteresowanych służb pożądkowych :)

 

Było nas 2 + pare osiek - na wstecznym :facepalm:

 

aa i był kolega od Fukowskiego Blobem zaklatkowanym..no i wtedy moglismy tylko popatrzeć .. jak to sie powinno sie jeździc po rondzie.. :rolleyes:^_^

 

 

Kolega od Fukowskiego heh dobreee - to był sam Mistrz Fukowski :-P tak w ramach wyjaśnienia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie Gendzia - spot będzie jutro czyli w środę

 

Czytaliście wątek o pojeżdzawce na Śniardwach 25-26.01?

 

Zacytuję Wełniacza:

 

"Dostaję informację, że masa ludzi szykuje się na Śniardwy i w grę wchodzi nocne upalanie z soboty na niedzielę między beczkami z ogniem żeby coś było widać :twisted: "

 

:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny reklamuję placyk na marywilskiej 44. Filmik sprzed 6 tygodni gdy jeszcze róż gościł na mych włościach...

 

potem wrzuce krótki filmik z dziś. Chłopcy się spisali bo ku naszej uciesze nie odśnieżyli sporego kawałka placu... :-) bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście wątek o pojeżdzawce na Śniardwach 25-26.01?

Zacytuję Wełniacza:

"Dostaję informację, że masa ludzi szykuje się na Śniardwy i w grę wchodzi nocne upalanie z soboty na niedzielę między beczkami z ogniem żeby coś było widać :twisted: "

:drool:

Jak ja kocham tych wariatów :-D :-D :-D Edytowane przez Przemek_Docent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie panowie na Zakłady Ursus, Jest trochę placu do polatania. No i najważniejsze nikt nas nie wyrzuca.

a jaka tam jest nawierzchnia...? dobrze kojarze ze tam pod śniegiem jest zdezolowana stara kostka...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marywilskiej lubie kilka rzeczy. równiutki plac, zero krawężników i latarni czy studzienek, o 19 zamykają hale i do 21 można smigac po pustym parkingu, obok jest mak (24H) i myjnia bezdotykowa (24H) niezbedna po takich zabawach do oczyszczenia kół i nadkoli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i coś wyszło ?

 

może założyć nowy wątek ? :rolleyes:

 

Reaktywujcie stary. Po co zakładać nowy?

 

 

Owszem odbyły się chyba ze 2-3 spoty w okolicach Grodziska.

 

 

 

suselek17 : o to,to .....możemy reaktywować , a może coś z tego wyjdzie? okaże się ,że nas z tego regionu wcale nie jest mało :)

ukręcamy jakiś meeting ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...